Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОЛЬЦЯ ШИОШВІЛІ
Додано 06 січ 2025

ОЛЬЦЯ ШИОШВІЛІ

@o_shyoshvili
Кількість підписників: 3 488
Фото: 3,250
Відео: 1,330
Посилання: 2,040
Опис:
@tasama_o_shyoshvili жінка, що винайшла ХАРМОФЕМІЗМ, дитячо-собачо-котяча прийомна мама https://choko.link/shyoshvili
Джерело

ОЛЬЦЯ ШИОШВІЛІ | Адам Пірсон народився з нейрофіброматозом першого типу. Це генетичне з...

Логотип телеграм спільноти - О, ШИОШВІЛІ ОЛЬЦЯ ШИОШВІЛІ @o_shyoshvili
1 720 Охват/переглядів 2026-01-03 20:59 Повідомлення №6067
Адам Пірсон народився з нейрофіброматозом першого типу. Це генетичне захворювання, яке поступово змінює обличчя і тіло. Не раптово драматично, а повільно, рік за роком, так що ти або вчишся жити у новій реальності або зникаєш з публічного простору. Більшість зникає. Адам пішов в протилежний бік.Він виріс у Британії у звичайній родині, навчався, дивився телевізор, цікавився медіа і одного дня зрозумів, що найбільша проблема не в його обличчі, а в тому як люди реагують на нього. Не страх навіть, а автоматизм. Погляд, який зупиняється на секунду довше. Жарт, який зависає у повітрі. Співчуття, про яке ніхто не просив. Щось на доісторичному.Але Пірсон не взяв на себе роль мотивуючого героя. Він принципово виступає проти образу людини, яка надихає просто тим, що існує. Йому не потрібні оплески за вихід з дому і не потрібні знижки на людську гідність. Саме тому він пішов у журналістику, телебачення, а згодом і кіно.Він працював телеведучим і документалістом, знімав програми про дискримінацію за зовнішністю, про так званий lookism, про те, як суспільство ранжує людей за тим, наскільки зручно на них дивитися. Він ніколи не говорив м’яко та не згладжував кути, ставив незручні питання напряму, і дуже часто саме тим людям, які були впевнені у власній прогресивності.У повсякденному житті він живе без героїзму. Працює, подорожує, читає, підтримує благодійні організації, публічно виступає, веде дискусії, дає інтерв’ю, де більше говорить про структуру суспільства, ніж про себе. Він не романтизує свій стан і не перетворює його на трагедію. Для нього це факт біографії, а не сюжет.Адам Пірсон дуже точно формулює головну думку про лукізм: проблема не в тому, що люди дивляться. Проблема в тому, що вони вважають, ніби мають право робити з побаченого висновки про цінність, характер і місце людини у світі.Він не бореться за право бути коханим чи прийнятим. Він бореться за право бути звичайним. З правом на складність, різкість, гумор, помилки і поганий настрій. Без ролі символу і без обов’язку когось виховувати.І в цьому сенсі Адам Пірсон дуже незручна фігура. Бо його неможливо використати як приклад і неможливо спожити без внутрішнього дискомфорту. Він не просить дивитися на нього. Він змушує замислитися, чому ми взагалі ТАК дивимося. До речі, хто вже подивився фільм «Інша людина» з ним в головній ролі?