Джерело
Нетолерантний Зігомет | Пояснюю за полонених.Хуярити російських полонених, які не несуть корис...
21 600 Охват/переглядів
2025-11-16 12:41
Повідомлення №1184
Пояснюю за полонених.Хуярити російських полонених, які не несуть користі (інформація, потенційний обмін для визволення наших) - можна.Хуярити російських полонених, які є мобілізованим біосміттям з окупованих - можна і потрібно, росіяни їх не обмінюють, ніякою корисною інформацією вони не володіють.Відрізати російським полоненим бошки - можна.Скидати росіянам з мавіка відрізані російські хуї - можна.Фоткати і записувати щось з вищезазначеного на камеру - НЕ МОЖНА, БЛЯДЬ. Не тому, що кудахтання міжнародних організацій (всі вони підори), не тому, що військові злочини (це не військовий злочин, якщо тобі було весело), не тому, що суди, міжнародне право (якого не існує), оце все гавно - ніхто з нас до суду не доживе, це не має значення. А тому, що ви нахаляву генеруєте матеріал для російської пропаганди і додаєте тортур нашим полоненим в застінках росіян. Більше ніякого ефекту подібні публікації з вашої сторони не несуть. Це не залякування - ви не налякаєте мишей в бліндажі, підвісивши там дохлу мишу. Це не симетрична відповідь - орда нелюдей не відчуває нічого, спостерігаючи своїх дохлих особин - вони десятки кілометрів ідуть по своїх розірваних трупах щоб бути захуяреними там же. Якщо б це мало хоч якийсь ефект - ми б це побачили. Тому сховайте свої знімалки, і робіть що вважаєте за потрібне. Продовжуємо.