Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нетолерантний Зігомет
Додано 06 гру 2025

Нетолерантний Зігомет

@nz_2402
Кількість підписників: 2 426
Фото: 712
Відео: 302
Посилання: 127
Опис:
Канал створений в зв'язку з необхідністю зберігати незалежну думку та доводити до людей корисну інформацію не зважаючи на лівотолерастичну істерію популярних соціальних медіа-платформ.

👥 Кількість підписників

2 426
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -20

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Пояснюю за полонених.Хуярити російських полонених, які не несуть користі (інформація, потенційний обмін для визволення наших) - можна.Хуярити російських полонених, які є мобілізованим біосміттям з окупованих - можна і потрібно, росіяни їх не обмінюють, ніякою корисною інформацією вони не володіють.Відрізати російським полоненим бошки - можна.Скидати росіянам з мавіка відрізані російські хуї - можна.Фоткати і записувати щось з вищезазначеного на камеру - НЕ МОЖНА, БЛЯДЬ. Не тому, що кудахтання міжнародних організацій (всі вони підори), не тому, що військові злочини (це не військовий злочин, якщо тобі було весело), не тому, що суди, міжнародне право (якого не існує), оце все гавно - ніхто з нас до суду не доживе, це не має значення. А тому, що ви нахаляву генеруєте матеріал для російської пропаганди і додаєте тортур нашим полоненим в застінках росіян. Більше ніякого ефекту подібні публікації з вашої сторони не несуть. Це не залякування - ви не налякаєте мишей в бліндажі, підвісивши там дохлу мишу. Це не симетрична відповідь - орда нелюдей не відчуває нічого, спостерігаючи своїх дохлих особин - вони десятки кілометрів ідуть по своїх розірваних трупах щоб бути захуяреними там же. Якщо б це мало хоч якийсь ефект - ми б це побачили. Тому сховайте свої знімалки, і робіть що вважаєте за потрібне. Продовжуємо.