Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NWET
Додано 20 січ 2022

NWET

@nwet_ua
Кількість підписників: 233
Фото: 691
Відео: 28
Посилання: 527
Опис:
Хей, цей чат - це наша тусовка для учасників NWET 🌏 Найсвіжіші новини саме тут🔥 Будемо: - ділитися цікавими інсайтами з семінарів 💡 - відповідати на питаннячка 📝 - і також фідбек і висновки учасників 💬 Наш сайт: https://nwet.online

👥 Кількість підписників

233
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

NWET 2024-06-29
Лідер Шімджон💗 2023-02-03
Канал семінару Лідер Шімджон💗 2022-08-21
Молодіжна освітня платформа 2022-05-26

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 357 24-02-26 08:29
Як спілкуватися із людьми, які тобі не подобається, або яким ти не довіряєш? Цікаве питання чи не так🤔?Тому ми вирішили його дослідити більш детально. Ось які принципи пропонує Адам Кехейн у своїй книзі:"Взаємодія із ворогом".Перше: ми повинні визнати, що пропозиція кожного має значення. Адже існує більше одного способу мислення.Друге: рух уперед здійснюється шляхом спільного навчання. Інакше кажучи нам варто відмовлятися від догм і разом експерементуємо. Лише спробувавши зробити щось  разом, ми побачимо, які методи діють у тій чи іншій ситуації. Практично це зберігати відкрите ставлення до кожного. Це допомагає не зазначається та вчитися у свого колективу та навіть друзів.Третє: ми мусимо помічати, що відбувається навколо, а не намагатися це змінити. Ми маємо помічати, що навколо нас такі самі "гравці", як і ми. Взагалі ключ до успішної роботи із багатьма окремими цілими  - це вміння застосовувати силу та любов. "Сила без любові, нерозсудлива й жорстока, а любов без сили - бліда й слабка." Мартін Лютер Кінг- молодший.Практично сила у роботі проявляється як наполегливість у досягненні мети, а любов - у бажанні досягти гармонії зі своїм колективом.Цікаво, а що вам допомагає у спілкуванні із людьми з якими вам не просто? Діліться в коментарях, впевнені буде всім цікаво дізнатися.