Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Не Олексій
Додано 06 гру 2025

Не Олексій

@notnets
Кількість підписників: 24 604
Фото: 4,910
Відео: 238
Посилання: 549
Опис:
Ha, I kill me!
Джерело

Не Олексій | колись мабуть шо три місяці тому я побачив важливий перелом в російськ...

Логотип телеграм спільноти - Не Олексій Не Олексій @notnets
4 100 Охват/переглядів 2026-06-22 19:14 Повідомлення №6627
колись мабуть шо три місяці тому я побачив важливий перелом в російському інфопросторі. воєнкори почали гнати суцільну зраду. тоді я сказав хлопці - це цікавий момент, якщо це перекинеться на інших, то "всей птичке пропасть". тому що зрада це така цікава штука, що вона дає дофамінове підкріплення сама по собі. висловився шо всьому пизда, переклав відповідальність наверх і організм тебе нагороджує за то шо ти ні в чом не віноват, і потім ти вже автоматично продукуєш цей сценарій. такий легкий наркотик.і от уже тиждень я читаю новини просто як свято. почалося все з їхнього параду на 9 травня, і потім наростало, і от тут уже апогей, сто відсотків новин про росію складаються з того що в росії все дуже погано. я солдат я на цьому живу.це симптом, і мені він подобається. це заганяє російську владу в "пастку Тацита" - ситуацію, коли жодні дії, хоч добрі хоч погані більше не можуть позитивно вплинути на рейтинг, просто всі дії влади сприймаються населенням вороже.Це зазвичай кінець. Там я чув скоро вибори.