Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ніжин Оперативно
Додано 16 лют 2022

Ніжин Оперативно

@nizhyn_operatively
Кількість підписників: 19 740
Фото: 14,400
Відео: 1,960
Посилання: 5,010
Опис:
Оперативне інформування по місту Ніжину Чернігівської області
Джерело

Ніжин Оперативно | Велике будівництво повітряних замків»Вітаємо ніжинців! Пам’ятаєте ці с...

Логотип телеграм спільноти - Ніжин Оперативно Ніжин Оперативно @nizhyn_operatively
2 470 Охват/переглядів 2026-03-14 10:07 Повідомлення №23471
«Велике будівництво повітряних замків»Вітаємо ніжинців! Пам’ятаєте ці солодкі передвиборчі пісні про «Епіцентри», нові заправки та економічне диво? Ну що, закупилися в черзі до неіснуючих кас? Заправилися обіцянками? Отож. Бо замість «Епіцентру» ми отримали епічний пшик, а замість розвитку — впевнений рух у прірву.Наш «господарник» Олександр Кодола виявився справжнім чарівником: одним помахом некомпетентності він перетворює здобутки міста на пил.Свіжий кейс: Обласний педагогічний ліцей.Навіщо Ніжину якісна освіта? Навіщо сотням дітей знання, а десяткам викладачів робота? Це ж не ТРЦ, тут 50% відкату в кишеню не покладеш. Мабуть, за логікою мерії, освічені люди — це занадто дорого і небезпечно, ще почнуть ставити незручні запитання. Тому — під ніж! Обласний бюджет платить? Плювати. Закрити, розформувати, забути. Ланцюгова реакція деградації:реформа ОАЗ ДСНС Профукали.Навчальні заклади? Закриваємо.Підприємства? Перереєстровуємо в інші громади, бо бізнес біжить від «ефективних менеджерів» швидше, ніж мер від відповідальності.А що робили в цій ситуації пристрастно люблячі Кодолу депутати обласної ради, чи заступник міського голови С.Смага, відповідальний за даний напрямок?Схоже, у мерії діє девіз: «Не в свої сани не сідай, а якщо сів — розбий їх вщент!»Мені здається, що це не просто збіг обставин. Це системна, філігранна робота з демонтажу міста. Коли пріоритети розставлені між «власною кишенею» та «інтересами громади», Ніжин та ніжинці завжди залишаються з діркою від бублика.Можливо, пора вже визнати, що сани не ваші, коні не туди везуть, а кучеру краще вийти на найближчій зупинці? Чи чекаємо, поки останній ліцеїст виключить світло на вокзалі?Віталій Кубрак