Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ніжин Оперативно
Додано 16 лют 2022

Ніжин Оперативно

@nizhyn_operatively
Кількість підписників: 19 749
Фото: 14,400
Відео: 1,960
Посилання: 5,010
Опис:
Оперативне інформування по місту Ніжину Чернігівської області
Джерело

Ніжин Оперативно | АВТОМАТИЧНЕ (НЕ)ПРОДОВЖЕННЯ ВІДСТРОЧКИ Всупереч вимогам Постанови КМУ ...

Логотип телеграм спільноти - Ніжин Оперативно Ніжин Оперативно @nizhyn_operatively
7 400 Охват/переглядів 2025-02-10 06:59 Повідомлення №20068
АВТОМАТИЧНЕ (НЕ)ПРОДОВЖЕННЯ ВІДСТРОЧКИ Всупереч вимогам Постанови КМУ 560 та легітимним очікуванням громадян - відстрочки НЕ продовжились автоматично Точніше, правильно сказати так: відстрочки продовжились автоматично і діють в силу прямого припису Постанови 560, але ТЦК та СП про це, ймовірно, не знають і, вірогідно, цей факт ігноруватимуть. Як і обіцяла, за вихідні надумала, який алгоритм дій я раджу в цій ситуації. 1️⃣ Закликаю Міноборони негайно виправити цю ганебну ситуацію. Сподіваюсь, що хтось з Міноборони хоч одним оком зазирає на цю сторінку, і нас почують. 2️⃣ Раджу всім військовозобов'язаним, які розраховували на автоматичне продовження відстрочки, подати в ТЦК та СП заяву з вимогою внести в реєстр інформацію про продовження відстрочки. ✍️Сьогодні підготую зразок такої заяви.Або, як альтернатива, - звернення до ТЦК із заявою на відстрочку з повним пакетом документів. 3️⃣ Мати із собою пакет документів, які:👉а) підтверджують Ваше право на відстрочку (ті документи, які подаються для оформлення відстрочки згідно таблиці 5 Постанови КМУ 560)👉б) підтверджують, що до 07.02.25 р. відстрочка була (попередня довідка про надання відстрочки або збережений до 07.02.25 р. ЄВОД з "Резерв+" з відміткою про відсточку до 07.02.25 р. Також раджу вивчити напам'ять нормативне регулювання або мати із собою заздалегідь підготовлену заяву з обгрунтуванням, що в силу приписів Постанови 560 Ваша відсточка досі діє.✍️Сьогодні зразок такої заяви я також підготую.Ще раз наголошу - нічого не робити із ситуацією, що склалась, - припустимий варіант тільки у випадку, якщо ви бажаєте мобілізуватись. В усіх інших випадках варто добиватись внесення в реєстр інформації про продовження відстрочки. 🤔Справедливості заради на голошу, що автоматично відстрочка таки відбулась для 2 категорій:- особи з інвалідністю, які раніше оофрмлювали відстрочку через "Резерв+"- здобувачі освіти, які раніше оформлювали відстрочку через "Резерв+".📌Також нагадаю, що про автоматичне продовження відстрочки я розповідала тут https://www.facebook.com/share/p/1NNjNkPGFt/📌А про фактичну ситуацію 8 лютого - тут https://www.facebook.com/share/v/1BvNB91zoS/