Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ніжин Оперативно
Додано 16 лют 2022

Ніжин Оперативно

@nizhyn_operatively
Кількість підписників: 19 760
Фото: 14,400
Відео: 1,960
Посилання: 5,010
Опис:
Оперативне інформування по місту Ніжину Чернігівської області
Джерело

Ніжин Оперативно | Сьогодні, в День місцевого самоврядування, я вимушений констатувати, щ...

Логотип телеграм спільноти - Ніжин Оперативно Ніжин Оперативно @nizhyn_operatively
7 400 Охват/переглядів 2024-12-07 11:57 Повідомлення №19556
Сьогодні, в День місцевого самоврядування, я вимушений констатувати, що нинішнє керівництво міста повністю знищило поняття “самоврядування” та одноосібно узурпувало владу в місті. Нагадаю, що місцеве самоврядування - це право територіальної громади, тобто, право мешканців вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і Законів України. Адже саме мешканці нашого Ніжина та всієї Ніжинської громади делегували нам, як депутатам міської ради, ці повноваження. Учора, на бюджетній сесії Ніжинської міської ради, під час якої формувався та затверджувався бюджет громади на весь наступний рік, мені, як депутату Ніжинської міської ради голова Ніжинської міської територіальної громади не надав слово для виступу, аби я міг озвучити публічно та обговорити шляхи вирішення питання, з яким до мене звернулись мої виборці. Тим самим голова ТГ цинічно наплював на ніжинців одного з найбільших мікрорайонів міста.До того ж, одночасно він порушив Конституцію України, Закони України та Регламент Ніжинської міської ради. В усі часи за дотриманням вимог Конституції, Законів України та Регламенту НМР ретельно слідкували правоохоронні органи, юристи та депутати. Тепер же, у час страшної війни, сама ж місцева влада дала “смарагдовий колір” порушенням і відступу від законів.При будь-якому очільнику міста в усі часи Незалежної України на сесіях міської ради ЗАВЖДИ надавали можливість для виступу депутатам і представникам міської громади. Тепер же все змінилось. Депутат, особливо, якщо він не з мерської “партії” має право на сесію тільки приходити та мовчати.То що це, як гадаєте? Страх почути думку тих, хто не в більшості, небажання дізнатися про проблеми місцевого населення чи вседозволеність від безпокараності?Анатолій Лінник