Джерело
НІНА ЮЖАНІНА | Нагадаю 🗣️, у грудні 2024 року українські банки за координації банківс...
3 000 Охват/переглядів
2025-04-06 14:13
Повідомлення №3361
Нагадаю 🗣️, у грудні 2024 року українські банки за координації банківських асоціацій підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних послуг, згідно із яким з 1 лютого взяли більш жорсткі обмеження: 🔴50 тис. грн для клієнтів із високим рівнем ризику, які не мають підтверджених доходів, та 🔴150 тис. грн для клієнтів із середнім і низьким рівнем ризику зі зниженням цього ліміту до 100 тис. грн з 1 червня. Наразі, 🗣у Райффайзен Банку повідомили, що правила меморандуму вже довели свою ефективність у боротьбі з незаконними схемами, зокрема дроп-активністю. 🗣у ПриватБанку також підтверджують незмінність лімітів на перекази в межах ризик-орієнтованого підходу. В банку пояснили, що хоча НБУ, зі свого боку, скасував універсальне обмеження в 150 тис. грн, натомість надавачі послуг мають самостійно контролювати операції клієнтів відповідно до критеріїв, визначених меморандумом. 🔄Пам’ятаємо, в цих лімітах враховується не тільки р2р-перекази, але й перекази за реквізитами IBAN. Тому, все як завжди, 🤷♀️починали з боротьби з дропами, продовжують боротьбу з клієнтами! 2/2