Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - "Ніч в Університеті" / Night stories
Додано 06 січ 2025

"Ніч в Університеті" / Night stories

@nighthistory
Кількість підписників: 6 445
Фото: 2,750
Відео: 52
Посилання: 880
Опис:
Вечірні театралізовані екскурсії. Більше ніж 3D! Більше ніж екскурсія! Бот: @nightstories_bot Inst: https://www.instagram.com/night_in_university Підтримати і стати Патроном: https://buymeacoffee.com/nightuniversity/membership #ніч_в_університеті
Джерело

"Ніч в Університеті" / Night stories | Людина, ім'я якої можна не називати, бо помилимось у ньому, ви й так й...

Логотип телеграм спільноти - "Ніч в Університеті" / Night stories "Ніч в Університеті" / Night stories @nighthistory
942 Охват/переглядів 2025-12-17 17:02 Повідомлення №4049
Людина, ім'я якої можна не називати, бо помилимось у ньому, ви й так його знаєте! Минулоріч за зустріч з Олексієм Руденком ми "виручили" понад 30 000 гривень. Цікаво, чи вдасться побити цей рекорд цьогоріч, враховуючи, що тепер ці кошти підуть на потреби підрозділу самого ж Олексія.З якого часу ти в команді Ночей?Занадто давно, аби самому це осягнути. 5 фактів про тебе:1. Люблю чорні худі. Особливо те одне, де написанo Moscovia delenda est. І ще одне синє (кольору морської хвилі... - прим. ред.) з Ночами. І лонглслів чи світшот з Ночами... коротше, світер.2. Можу писати якийсь сценарій кілька місяців, а якийсь завершити за один вечір. У мене з ними нестабільні стосунки. Але хоч якісь! 3. В день екскурсій я набігаю в середньому 10+ кілометрів місцем проведення (у Лаврі, Могилянці та Софії - ще більше)4.Соліст гурту "Степан і Альпаки" з одним хітом. Можливо, колись будуть інші хіти.5. Автор багатьох найдивніших жартів у сценарії. Або смішних тільки для 1-2 людей, які знають той рідкісний мем. Врешті, головна аудиторія моїх жартів - це я сам. Але щиро тішусь, коли групі заходить якийсь жарт, який колись прийшов у голову (дякуємо, що ви підігруєте Олексію та смієтесь з жартів - прим. ред.). Що будете робити з переможцем?Минулого року на аукціоні у мене була класна розвага, після якої крепатура була ще пару днів... Але цього разу можем трохи полистуватись, скину фотку Булки, на цьому в принципі варіанти завершені! Або колись-колись там зустрінемось у Києві. Можливо. Ваші ставки приймаються під наступим дописом з фотографією👇