Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - "Ніч в Університеті" / Night stories
Додано 06 січ 2025

"Ніч в Університеті" / Night stories

@nighthistory
Кількість підписників: 6 445
Фото: 2,750
Відео: 52
Посилання: 880
Опис:
Вечірні театралізовані екскурсії. Більше ніж 3D! Більше ніж екскурсія! Бот: @nightstories_bot Inst: https://www.instagram.com/night_in_university Підтримати і стати Патроном: https://buymeacoffee.com/nightuniversity/membership #ніч_в_університеті
Джерело

"Ніч в Університеті" / Night stories | Інколи ми передивляємося фото зі старих програм і розуміємо, що на заг...

Логотип телеграм спільноти - "Ніч в Університеті" / Night stories "Ніч в Університеті" / Night stories @nighthistory
970 Охват/переглядів 2025-12-16 14:01 Повідомлення №4043
Інколи ми передивляємося фото зі старих програм і розуміємо, що на загальних фото повторюється не так багато облич. Проте наша акторка Романа Ситник точно серед них!Чим займаєшся в Ночах, з якого часу ти в команді?Граю в Ночах з весни 2018 (хтось з глядачів в нас є з тих часів? - прим. ред), з програми про Відлигу. Крім цього, катаюсь на кіностудію Довженка обирати костюми і знаходжу найбільш неочікувані речі для реквізиту у себе вдома (і робить найкращі шарлотки Ночей - прим. ред).5 фактів про тебе:1. Уже багато років мене усіма силами намагаються затягнути на аспірантуру істфаку КНУ. Пручаюсь.2. Через Ночі мене колись впізнала незнайома людина на проукраїнській демонстрації в Берліні. 3. Усі, хто зі мною знайомі, знають, що якщо кудись можна дійти пішки - піду туди пішки, тому готуйтесь до прогулянки.4. Дуже ностальгійна людина, тому хоч і люблю "сучасні" програми Ночей, готова порозказувати, як в 2018 костюми зшивались прям на акторах🙃 та інші подібні історії. 5. Доволі багато фоткаю на плівку. Особливо після пива. Особливо людей, яких люблю. (тому в нас багато фоток на плівку від Романи, іф ю ноу - ю ноу - прим. ред.)6. Двічі запізнювалась на закордонне навчання на тиждень, щоб зіграти в черговій екскурсійній програмі.7. За роки акторства так змінився гардероб, що на більшості програм про 20 століття уже можу грати у власному одязі.Що будете робити з переможцем?Якщо мене купить хтось з "ночівських", а я їм щось не спечу, то мене просто не пробачать... Тому від себе в будь-якому разі гарантую імбирне печиво чи яблучний бісквіт. А куди підемо - будемо вирішувати з переможцем.Ваші ставки приймаються під наступим дописом з фотографією👇