Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПН | Преступности.НЕТ
Додано 14 лип 2024

ПН | Преступности.НЕТ

@newspn
Кількість підписників: 100 062
Фото: 94,200
Відео: 31,900
Посилання: 18,000
Опис:
Про Миколаїв та увесь світ Поділитися інформацією: @Red_PN Наші контакти ⬇️ e-mail: [email protected] Тел.: +380674709666 Facebook: Преступности.НЕТ Instagram: news.рn Благовісного, 52 📱Розміщення реклами @Red_PN Ідентифікатор онлайн-медіа R40-0212

👥 Кількість підписників

100 062
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +161
Середній/Місяць:: +26

👁️ Середній перегляд на повідомлення

16 057
Середній/День:: 13,700
Середній/Тиждень:: 15,629
ERR: 16.05%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 4
Середнє за день: 0.9

Історія змін лого

Історія змін назви

ПН | Преступности.НЕТ 2025-02-19
Преступности.НЕТ | ПН 2025-02-18
Преступности.НЕТ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 15,500 26-04-02 17:40
Україна бере участь у всіх форматах взаємодії з партнерами заради більшої безпеки та більшої нашої спільної сили. Ми продовжуємо працювати зараз із країнами, які перебувають під ударами іранського режиму. Є нові домовленості, Україна ще більше буде представлена в нових безпекових форматах. Це точно посилить можливості нашого експорту і український оборонний потенціал. Рустем Умєров завтра детально доповідатиме по цій роботі за цей тиждень – по кожній країні, від Затоки до Туреччини. А міністр закордонних справ України Андрій Сибіга сьогодні взяв участь у спільному форматі з європейцями та іншими партнерами по ситуації в Ормузькій протоці, по тих проблемах, які є зі свободою мореплавства, це важливо загалом для глобального стану справ і глобальної безпеки. Україна має відповідну експертизу – щодо морських шляхів – щодо захисту та відновлення руху. І якщо партнери будуть готові діяти, ми розглянемо, як ми можемо їх посилити, як ми зможемо додати нашої експертизи, знання та технологічного потенціалу. Зараз неможливо уявити реальну безпеку без України. Я дякую всім, хто це розуміє. Дякую всім, із ким уже працюємо ми разом і тільки разом. Слава Україні!
👁 12,400 26-03-31 19:16
Ні виплат, ні козацького хреста: брат, загиблого на війні, актора Максима Неліпи повідомив про неможливість вшанувати пам'ять героя. "Друзі, незабаром рік по Максим Нелипа. Нажаль так сталося, що тяганина по справі брата триває й досі, ніяких виплат та льгот наша родина не має. Але це не так важливо, як інша проблема: київська влада не може забезпечити Максу пам'ятник із плитою на могилі – уніфікований "козацький хрест" з кольоровим фото на надгробку, як зазвичай за рахунок Києва роблять для захисників.Чому так? Тому що Макс був похований на Байковому кладовищі, біля наших родичів. Не на "Спеціалізованому секторі почесних поховань" – тобто не на окремо відведеній ділянці для поховання захисників України.І те що Макс – захисник України, видатна особа, киянин, має орден "За заслуги" й на таку допомогу наче заслужив - не впливає. Ми вже там й замовили бетонне плато, й наче все підготували. Нам обіцяли. Навіть договір підписали. Але ніт, як з'ясувалося - не можна, помилка", — розповів Андрій Неліпа.
👁 14,400 26-03-30 18:51
Головний тренер збірної України з футболу Сергій Ребров знову уникнув питання про свою відставку та нахамив журналістціНа прес-конференції перед товариським матчем з Албанією Ребров відповів на питання журналістки Ірини Козюпи. У тренера спитали про чутки, що він готовий продовжити контракт.– Ви очі трішки відривайте від телефону. Я думаю, ви самі можете це запитати. Я прокоментував вже після гри те, що відбувається. Мені треба зустрітися після цієї гри з президентом УАФ і вирішити все. Повірте мені, ми вирішимо. Все буде зроблено якомога краще для нашої країни та команди, – цитує Реброва видання "Трибуна".*нагадаємо, що президентом Української асоціації футболу є Андрій Шевченко, який багато років грав разом з Ребровим. А Ребров є віце-президентом УАФ. По-хорошому, Ребров мав подати у відставку ще після провального Євро-2024. Але він не зробив цього ні тоді, ні після нещодавньої поразки від Швеції. Контракт Реброва закінчується влітку, завтра може бути його останній матч на чолі збірної.
👁 14,400 26-03-26 14:21
⚡️💥 Три нафтові танкери, 5 резервуарів з паливом, 3 причали та установки «Новатек» пошкоджено під час атаки на порт Усть-Луга, - ASTRA В результаті атаки безпілотників на порт Усть-Луга в Ленінградській області 25 березня на території однойменного терміналу загорілися 5 резервуарів з мазутом і газовим конденсатом, повідомили джерела ASTRA в екстрених службах регіону. Також були пошкоджені три причали та насосна станція. Пошкодження також отримали три нафтові танкери, пришвартовані біля причалів на стоянці. Йдеться про танкер «Aisopos» під прапором Греції, «Sea Hymn» під прапором Маршаллових островів, а також танкер «Fiesta» під прапором Сьєрра-Леоне. Крім цього, пожежа сталася і на інфраструктурі ПАТ «Новатек». За даними ASTRA, там пошкоджено три технологічні установки, включаючи установку гідрокрекінгу, причальну споруду, побутову будівлю, розподільну підстанцію та гуртожиток. У порту також загорілися резервуар з нафтопродуктами та два резервуари зі світлим і теплим паливом на площі понад 15 тисяч кв.м.Також було пошкоджено портовий кран терміналу та тендерний майданчик на причалі «Портенерго». Під час атаки БПЛА з терміналу евакуювали понад 200 співробітників. Робота порту призупинена. Безпілотники також атакували Виборзький суднобудівний завод і пошкодили 2 катери берегової охорони прикордонної служби, що перебували на стадії будівництва.
👁 12,600 26-03-23 13:17
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році Контррозвідка Служби безпеки України встановила особу розвідника угорської військової розвідки, який керував агентурною мережею, викритою СБУ навесні 2025 року на Закарпатті. Тоді Служба безпеки затримала двох учасників шпигунського осередку, які збирали дані про військову захищеність регіону, місцеві суспільно-політичні настрої та можливу реакцію населення у разі введення туди угорських військ. За матеріалами справи, діяльністю іноземної агентури керував кадровий співробітник угорської воєнної розвідки – Золтан Андре. Встановлено, що саме він проводив в Угорщині агентурні зустрічі з одним зі своїх інформаторів із Закарпаття, який шпигував у західному регіоні України і за це був затриманий контррозвідкою СБУ. Як з’ясувало розслідування, з 2016 до 2020 року Андре перебував у Грузії, де проводив розвідувальну діяльність «під прикриттям» представника дипломатичної місії Угорщини. Після повернення з Південного Кавказу з 2021 року він почав розвідувально-підривну діяльність проти України. Цього ж року він особисто завербував колишнього військового з Берегівського району та перевів його у «режим очікування». А вже у вересні 2024 року Андре «активував» агента і доручив йому шпигувати на Закарпатті. Задокументовано, як зрадник розвідував місця дислокації Сил оборони, зокрема намагався виявити бойові позиції української ППО, що захищає небо західного регіону України. Також за дорученням Андре агент мав підшукати «кандидатів» на вербування до агентурного апарату угорської воєнної розвідки. В зоні особливої уваги іноземного спецслужбіста були колишні та кадрові військовослужбовці, співробітники правоохоронних органів України. Крім цього, за наявними даними, Андре використовував для вербування можливості угорських дипломатичних установ на Закарпатті, до яких місцеві жителі подавали анкети з персональними даними на отримання угорського громадянства. Для залучення до співпраці іноземний спецслужбіст обіцяв гроші та різні преференції від Угорщини. Встановлено, що вербувальні бесіди та агентурні зустрічі Андре здебільшого проводив у власному авто. Для конспірації він використовував оперативний псевдонім. Так, наступною фігуранткою, яку залучив до співпраці Андре, стала колишня контрактниця однієї з бойових бригад ЗСУ, яку невдовзі разом з іншим агентом було затримано Службою безпеки. При цьому встановлено ще одного військовослужбовця ЗСУ, якого угорський військовий розвідник намагався втягнути до співпраці. Цій особі замість грошової винагороди він обіцяв регулярні поставки наркотичних засобів для «особистих потреб». Наразі контррозвідка СБУ продовжує комплексні заходи для встановлення всіх учасників угорської агентурної мережі, які діяли на шкоду Україні. Кожного із зловмисників буде знайдено і притягнуто до відповідальності за злочини проти нашої держави. Служба безпеки України закликає громадян бути пильними. Якщо до Вас звертаються із сумнівними пропозиціями, Ви побачили підозрілі предмети та осіб або ж отримали інформацію про діяльність російських спецслужб, сторінки в Інтернеті та соцмережах, які вони використовують для вербування, повідомляйте про це СБУ:Чат-бот «Спали» ФСБшника» – t.me/spaly_fsb_botТел.: 0 800 501 482Email: [email protected]
👁 11,900 26-03-13 12:05
На Одещині викрили масштабну схему виїзду українців закордон За даними слідства, до схеми було залучено трьох мешканців Одеси та трьох громадян Молдови. Слідство встановило, що у вересні 2023 року 48-річний одесит створив злочинну групу, залучивши громадян України та Молдови. Для пошуку «клієнтів» використовували Telegram-канал і сторінку в TikTok, через які пропонували чоловікам призовного віку організувати незаконний перетин кордону.Вартість таких «послуг» становила від 2 000 до 10 000 доларів США. Отримані кошти учасники схеми, за даними слідства, конвертували у криптовалюту через онлайн-платформу.Організатор діяв дистанційно, координуючи роботу спільників з Іспанії. Водії доставляли чоловіків до малолюдних ділянок кордону, після чого ті кілька кілометрів йшли пішки за наданими інструкціями. На території сусідньої держави їх зустрічали інші учасники групи, які забезпечували подальший супровід.Правоохоронці задокументували 33 епізоди злочинної діяльності та запобігли незаконному перетину кордону понад 100 чоловіками призовного віку.Організатор та один зі спільників перебувають у розшуку - їм повідомлено про підозру заочно. Ще одному учаснику групи, 53-річному мешканцю Одеси, за клопотанням прокуратури обрано запобіжний захід - тримання під вартою із заставою 10 млн грн.
👁 16,000 26-03-11 10:27
❗️🫤 США вивели майже всі батареї MIM-104 Patriot та всі батареї ПРО THAAD з Південної Кореї та направили до Близького Сходу Отже, Міноборони США почало вивід усіх основних сил ППО та ПРО, що розташовані на корейському півострові. Мова йде про такі системи як Patriot та THAAD. Уряд та президент Південної Кореї суворо висловилися проти таких дій з послаблення оборони півострова, але США не послухали та продовжили згортання систем ППО. У коментарі корейському агентству Yonhap, високопоставлений офіцер ВПС США заявив, що протиповітряна оборона Кореї досі залишається на високому рівні, попри новини про вивід більшої частини систем повітряного захисту. Він додав, що окрім засобів ППО, було ще виведено частку MGM-140 ATACMS. Все це добро відправляється на Близький Схід закривати дірки, які виникли внаслідок суттєвих втрат засобів ППО країн Аравійського півострова та США. Південна Корея платить США понад $1,1 мільярди в рік, аби ті розміщували свої війська та забезпечували захист від постійної загрози свого північного сусіда.На фото: демонтаж пускової Patriot на півострові, надалі її буде направлено на Близький Схід
👁 13,700 26-02-18 15:33
❗️ У другій частині, ми спробуємо розібратися та проаналізувати, чому так сталося та чи відповідають заяви Залужного дійсності. Зауважимо, що ми не будемо переривати усю "брудну білизну". Ми представимо лише факти та причинно-наслідковий зв'язок окремих подій.Так званий "єдиний кулак", який мав бути сформованим за словами Залужного, дійсно був та складався з щонайменше 12 механізованих бригад, артилерійських бригад та батальйонів/підрозділів підтримки загальною кількістю понад 60 тисяч осіб, які розпочали свій наступ на Запоріжжі вранці 7 червня 2023 року. Паралельно на південно-донецькому напрямку наступальні сили сформовані переважно з корпусу морської піхоти та ще з десяток інших бригад почнуть просування в напрямку Маріуполя. (Фото 1 - порівняння українських та російських сил перед початком контрнаступу)Теза Залужного про недостатню кількість сил, які пішли в наступ на Запоріжжі доволі некоректна. Вистачило сил, або ні - це риторичне питання, але ми маємо факт того, що долю контрнаступу вирішила не замала кількість військ, а жахлива підготовка до операції, і ні, мова не про героїчні бригади, які йшли попереду, а про планування вищим командуванням, тобто Генеральним штабом. В мережі, переважно у російських канал існують десятки, а той і сотні відео знищення колон української броньованої техніки. І тут справа не в її кількості, а в тому, що екіпажі просто підривалися на мінах, а після авіація, артилерія, розрахунки ПТРК добивали техніку та піхоту. На той момент, літо 2023 тенденція використання fpv-дронів ще не була настільки масовою, а тільки набирала обертів. (Фото 2-6 - приклад великої кількості знищеної української техніки за Запоріжжі)Залужний говорить, що з самого початку наполягав на тому, що треба йти всіма силами на Мелітополь, а не розтягувати наступальні дії на більшу частину лінії фронту. Такі самі заголовки писали західні ЗМІ протягом 2023-24 роках. Вони посилалися на джерела в Пентагоні та Білому домі. Відверто кажучи - це самогубство. Що на момент контрнаступу 2023, що зараз запорізький фронт є найбільш укріпленим у росіян. (Фото 7 - укріплення росіян на Запоріжжі на момент серпня 2023 року) Також в статі згадуються такі слова чинного посла в Британії: "успіх вимагав значного, концентрованого нарощування військ та тактичної несподіванки". Про будь-яку "тактичну несподіванку" навіть мови йти не могло. Усе інформаційне поле було засіяно "чутками", зливами та новинами про майбутній контрнаступ України. Його вектор також було не важко передбачити. Запорізький напрям єдиний, який може стратегічно змінити ситуацію у війні. Також велику роль відіграло те, що росіяни закупили в Китаю велику кількість тактичних безпілотників. В статі Associated Press Залужний згадується як особа, яка принесла Україні "декілька успіхів на полі бою". Проте, зараз мова йде за контрнаступ 2023, який став анти-успіхом та повів за собою низку провалів, які частково спливають зараз. Ні тоді, ні зараз, ніхто відповідальність брати не хоче. Говорити, що винен хтось, будучи першою особою в армії та маючи "своїх" людей всюди, від Генштабу до тактичних угруповань. Якщо бажаєте більш детально ознайомитись з контрнаступом 2023, радимо анімований аналіз на Ютубі. (суто рекомендація, не реклама)
👁 18,300 26-02-13 14:54
🏠 У Миколаєві прийомній родині вурчили ордер на житлоУ Миколаєві прийомна родина, де наразі виховуються 4 дитини, отримала будинок. Його придбали за кошти державної субвенції.Сьогодні перший заступник міського голови Віталій Луков зустрівся з сім’єю та вручив ордер на житло.Родина Остапчуків переїхала до міста з Херсонщини.«У нас усе було добре. Ми мали власне житло. Та прийшла війна. Ми пережили окупацію. Було дуже тяжко, і ми майже не виходили з будинку. На щастя, наше місто звільнили. Але через 10 днів після цього нам довелося покинути оселю», — розповідає пані Людмила. Знайшовши прихисток в Миколаєві, ухвалили рішення створити велику прийомну сім’ю — дитячий будинок сімейного типу. Для цього за державні кошти придбали нове житло, а за підтримки міської влади та партнерів його облаштували. До допомоги долучилися Фундація Олени Зеленської, ЮНІСЕФ, Українська фундація громадського здоров’я та СОС Дитячі містечка Україна.Тепер у будинку є все необхідне для навчання та дозвілля дітей.«Зараз ми живемо в такому гарному будинку, про який і не мріяли», — ділиться Людмила Остапчук. Детальніше - за посиланням
👁 11,000 26-02-12 15:26
Активуй не активуй – усе одно дістанеш… 155 калібр📡 Мабуть усі вже бачили в мережі інформацію, що росіяни намагаються знайти «дропів» серед українських громадян, які за 30 криптошекелів готові активувати на себе російські старлінки.Це й не дивно, адже різкий перехід із капіталістичного зв’язку на «аналоговнетні» технології спричинив обвал комунікацій ворога, зупинку штурмів та дронових атак кацапа на багатьох напрямках фронту.💡Розуміючи, як відчайдушно ця пліснява шукатиме можливості відновити роботу тарілки Елона Маска і які загрози це несе, ми, разом із InformNapalm та MILITANT, вирішили «допомогти» їм та створили мережу каналів і ботів, де пропонували послуги з активації за скромну винагороду.За тиждень роботи ми отримали:📌 2420 пакетів даних на ворожі старлінки та точні позиції ворога;📌 31 звернення від зрадників охочих стати «дропами» для активації;📌 5870 $ донату від російських вояк, які відчайдушно шукали вирішення проблеми зі зв’язком.У підсумку:📌 інформація про ворожі термінали надана пану Стерненку для їхнього остаточного переведення у режим цегли (разом із особовим складом поблизу);📌дані про зрадників уже опрацьовуються працівниками наших силових структур;📌шекель, який «налутали» в кацапа, закриє кілька актуальних зборів для Сил оборони.Підписуйтесь, далі буде !P.S. Цей пост зʼявився після того, як офісники наробили пачку нашвидкоруч створених ботів і каналів, які були моментально ідентифіковані ворогом і дискредитували всю тему загалом.