Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПН | Преступности.НЕТ
Додано 14 лип 2024

ПН | Преступности.НЕТ

@newspn
Кількість підписників: 100 062
Фото: 94,200
Відео: 31,900
Посилання: 18,000
Опис:
Про Миколаїв та увесь світ Поділитися інформацією: @Red_PN Наші контакти ⬇️ e-mail: [email protected] Тел.: +380674709666 Facebook: Преступности.НЕТ Instagram: news.рn Благовісного, 52 📱Розміщення реклами @Red_PN Ідентифікатор онлайн-медіа R40-0212

👥 Кількість підписників

100 062
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +161
Середній/Місяць:: +26

👁️ Середній перегляд на повідомлення

16 057
Середній/День:: 13,700
Середній/Тиждень:: 15,629
ERR: 16.05%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 4
Середнє за день: 0.9

Історія змін лого

Історія змін назви

ПН | Преступности.НЕТ 2025-02-19
Преступности.НЕТ | ПН 2025-02-18
Преступности.НЕТ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 20,900 26-04-27 16:10
Колишній керівник Миколаївської обласної прокуратури Дмитро Казак звернувся до суду з позовом про стягнення 4,8 мільйона гривень недоплаченої зарплати. З цієї суми 3,7 мільйони гривень він просить стягнути з Харківської прокуратури, ще 1,1 мільйон гривень із Запорізької обласної прокуратури. Свої вимоги він обґрунтовує тим, що протягом кількох років прокурорам обмежували розмір окладів рішенням Кабміну. Казак вважає, що за роки роботи йому недоплатили кошти, тому після переїзду до Швеції він вирішив звернутися до суду.Нагадаємо, що Казак звільнився з посади керівника Миколаївської обласної прокуратури на початку 2024 року. Після звільнення з органів прокуратури виїхав за кордон та наразі проживає у Швеції. Його спецпенсія становить близько 3150 євро на місяць, що перевищує середню пенсію у Швеції, яка складає приблизно 1973 євро.Дмитро Казак є одним із наймолодших пенсіонерів серед українських прокурорів - на пенсію він вийшов у 29 років у 2018 році. За даними ЗМІ, у 2025 році його спецпенсію було скорочено, однак експрокурор оскаржив це рішення в суді та домігся її поновлення.
👁 13,000 26-04-26 19:01
❗️ Переворот у Малі, або як рф втрачає чергового ключового союзника Вчора фронт звільнення Азавад, який складається з місцевих туарегів та угрупування Джамаат Нусрат аль-Іслам уаль-Муслімін (JNIM), що повʼязано з Аль-Каїдой розпочали свій наступ на ключові міста та військової обʼєкти країни з метою повалити режим федеральної влади. (Фото 1)Атаки проходили скоординовано: від столиці Бамако до північно-східних територій. (Відео 2-4)Відтак вчора ввечері автомобіль разом з водієм-смертником атакував будинок премʼєр-міністра Малі, внаслідок чого премʼєра було вбито, а будинок повністю зруйновано.(Відео 5-6)Важливо зауважити, що це не просто "суперечка" між африканськими племенами — ні. Малі є ключовою державою російського впливу в Африці та важко навіть уявити скільки ресурсів рф задіяла аби встановити свій режим в країні. Так ось, туареги разом з JNIM ще у перший день захопили Кідаль – ключову військову базу країни, а також колишню столицю Азваду (неофіційна держава туарегів). База у Кідалі була під повним контролем російського «Африканського корпусу», який складається з найманців, переважна більшість є "екс-вагнерами" та регулярних військ Малі. Внаслідок запеклих боїв головна база Малі перейшла до рук повстанців. (Відео 7)Що цікаво, JNIM запропонували росіянам угоду: «Африканському корпусу» дозволено буде вийти з оточеної бази та безпечно покинути територію. Повстанці запропонували росіянам вступити на їх сторону, але ті відмовилися. Як результат — «Африканський корпус» покинув Кідаль та залишив своїх "побратимів" з регулярної армії Малі наодинці. (Фото та відео 8-10. На десятому відео росіяни покидають базу) Також росіяни вчора втратили гелікоптер, як повідомив Fighterbomber, усі "двісті", а народу, схоже, було багато. У підсумку резюмуючи: російські збройні сили покидають головний військову базу за яку роками раніше велися запеклі бої, а повстанці з кожною годиною досягають більшого успіху у своїх наступах.Нагадаємо, що українські спецслужби присутні у Малі та навчають повстанців пілотуванню дронів, а також корегують їх наступальні операції.
👁 17,200 26-04-23 17:45
🟡 Ситуація в районі Костянтинівки 🏹 Ворог активно намагається інфільтруватися в місто, застосовуючи велику кількість піхоти. Найбільше просочувань і спроб накопичення фіксується в приватному секторі на південно-східних околицях Костянтинівки. Щільна забудова приватного сектору дає можливість ховатися в руїнах та будинках, що ускладнює ударно-пошукові роботи для українських пілотів. Відповідна зона чим далі тим більше стає небезпечною, адже стале накопичення противника та його закріплення там дасть можливість для просочування в глибину міста, що вже відбувається в поодиноких, але на щастя, безуспішних спробах. ⚔️ Одночасно з цим йде активне просочування на східних околицях в районі населеного пункту Новодмитрівка, де здійснюється фіксація кацапів, які намагаються зайняти село, що дасть змогу також здійснювати накопичення, з подальшим заходом в місто. 🇷🇺 Додатковим напрямком тиску московитів є південно-західні околиці Костянтинівки в районі населених пунктів Бересток та Іллінівка. Зокрема, з'ясовуємо, чи Бересток взагалі перебуває під нашим контролем, чи там просто безрезультатно тримають позиції бійців СОУ, через які активно просочується противник. 👤 Спілкуючись з пілотами на даному відтинку, вони зазначають про нестачу людей, які б могли стримувати натиск росіян. Зокрема, найбільший ресурс для знищення та блокування інфільтрацій є дрони, якими українські бійці вишукують кацапів. Вони безперестанно намагаються стримувати піхоту противника, але її "безкінечна" кількість потроху проламує оборону Костянтинівки. Паралельно з цим кацапи рівняють населений пункт із землею, що ускладнює його утримання. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 17,400 26-04-22 16:05
В Миколаєві поліція закрила три наркомагазини з мережі “Хімпрому”В Миколаєві поліцейські припинили діяльність трьох магазинів із продажу продукції з вмістом психотропів, повідомили в поліції Миколаївщини.Раніше, 14 квітня Нацполіція провела серію обшуків у різних містах у мережі магазинів U420 (M420), яка реалізовувала товар із вмістом психотропів під прикриттям легального бізнесу. А 22 квітня Нацполіція викрила один з найбільших наркосиндикатів в Україні «Хімпром», який організував мережу U420, котра збувала продукцію із вмістом синтетичних канабіноїдів."У ході слідчих дій вилучили: паперові згортки та згортки з “речовиною рослинного походження”, пакети з порошкоподібною та подрібненою речовиною невідомого походження, солодощі – шоколад, цукерки та желейні вироби, напої у банках та пляшках, олії та інші рідкі суміші, пігулки та кондитерські вироби з маркуванням, сувенірну продукцію та пакування з відповідною символікою, бонги і паперові конверти з порошкоподібною речовиною", - розповіли в поліції.
👁 16,900 26-04-21 16:46
Терорист в Києві мав медичну довідку для володіння зброєю, але під час побутового конфлікту його “клемануло”, - голова МВСГолова МВС Клименко розповів, що стрілець під час конфлікту, який переріс у теракт, записував на диктофон всі свої дії. Терористу раніше інкримінували спричинення легких тілесних ушкоджень, але суд тоді закрив кримінальне провадження, тому що сторони примирилися, тобто, по факту судимості не було.- І ми так думаємо, попередньо, що він спеціально почав записувати. Тобто він, може, не думав стріляти. Він записував цей скандал, щоб його потім не звинуватили в суді, наприклад, або в поліції в тому, що він комусь щось сказав. Але його клемануло, це по його словам на записі чути. На його буркотіння одна із жертв сказала “Шо, пластинка заїла?” – додав міністр.Говорячи про отримання цим чоловіком дозволу на зброю, Клименко повідомив, що медична довідка для продовження дозволу на зброю видана у приватній клініці в грудні 2025 року.- І до цієї приватної клініки, звісно, є питання. Тобто сама довідка не підроблена, вона справжня, але є сумнів, що проводилося повне обстеження. Зараз в рамках провадження всі документи вилучили. І взагалі загостримо зараз увагу на суб'єктах, які можуть видавати такі довідки, - наголосив глава МВС.
👁 18,300 26-04-19 17:01
Щойно була доповідь міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка по розслідуванню всіх обставин нападу в Києві на людей та бездіяльності тих двох патрульних, які були на місці злочину, але не зупинили вбивцю, самі втекли. Вже є кримінальне провадження щодо цього факту, і буде повна перевірка роботи патрульних – вони повинні були діяти в тих обставинах. ДБР займається цією справою. Розслідування щодо нападу й перевірку всіх фактів щодо вбивці, його стану, отримання ним зброї ведуть разом Служба безпеки України та Національна поліція України. Міністр зробить кадрові висновки по всій вертикалі. Треба переглянути й протоколи реагування на такі ситуації, а також добору та навчання патрульних. Зараз у лікарнях перебувають вісім людей, які були поранені. Одна людина – у вкрай важкому стані. Надається вся необхідна допомога.Ми проходимо через війну і щодня, на жаль, людські втрати від російських ударів, на позиціях. Особливо болісно – втрачати людей ось так, у звичайному місті, просто на вулиці. Вічна памʼять усім загиблим.
👁 14,200 26-04-18 18:12
Стрілянину у київському супермаркеті влаштував Дмитро Васильченков. Він народився 21 квітня 1968 року у Москві, проте мав українське громадянство, — Телебачення ТоронтоПостійно мешкав в Бахмуті, але у період 2015-2017 тимчасово проживав у росії, у рязані. За даними ПН, у 2016 році він тричі виїжджав до росії: 1 раз автомобілем і двічі залізницею. Пізніше повернувся в Україну, жив в Києві на Деміївській, якраз біля місця, де вчинив стрілянину.На сторінці у Facebook, яка була активна з 2016 до 2019 року, він публікував антиукраїнські та антисемітські дописи. Також закликав до силової «зачистки» суспільства, посилаючись на методи Адольфа Гітлера. До того ж він заперечував легітимність України. Відкрито жалкував, що терорист Ігор Гіркін у 2014 році не знищив Бахмут повністю.Зазначають також, що Васильченков – військовий пенсіонер України. У 2024 році суд звільнив його від кримінальної відповідальності за умисне нанесення тілесних ушкоджень після примирення з жертвою. Інцидент стався і 2023 році в супермаркеті АТБ (на відео). – Це було у 2023 році у магазині „АТБ“ на ВДНГ у Києві. Я стояв у черзі біля каси. Цей чоловік підійшов, став поза чергою перед мною та перед ще декількома людьми. Він почав пробивати на касі свої товари. Я зробив йому зауваження, а він почав кидатися на мене, лаятися. Я почав записувати це на відео. Після цього він вибив телефон з моїх рук, пошкодив мені праву руку. Розбив телефон. Все це було зафіксоване на камерах „АТБ“. Потім була кримінальна справа проти цього чоловіка, – розказав в коментарі ТСН Платон, чоловік, на якого напав тоді Васильченков.
👁 14,100 26-04-09 18:06
🇺🇦🫂У межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA та за підтримки Благодійного фонду Plakhta ще п’ятеро молодих українців змогли виїхати з тимчасово окупованих територій.24-річна Діана провела все життя в окупації. Вона не мала паспорта, лише свідоцтво про народження, яке залишалося єдиним зв’язком з Україною. Роки пропаганди переконували, що повернення неможливе, а рідні не підтримували її рішення виїхати. Попри це, Діана знайшла можливість виїзду.19-річний Максим опинився в окупації ще дитиною. У 17 його затримали окупаційні сили, допитували та погрожували. Після цього Максим понад рік був змушений переховуватися. Без документів і безпечного маршруту він не мав можливості виїхати. Сьогодні Максим уже у вільній Україні.21-річний Дмитро також опинився в окупації ще дитиною. Він намагався виїхати самостійно, але через відсутність українських документів був депортований назад на територію рф. Після звернення по допомогу вже за кілька днів йому вдалося перетнути кордон і повернутися в Україну.
👁 13,700 26-04-07 18:06
Готуємо зараз європейську частину наших безпекових пропозицій, які цими тижнями були представлені, прийняті на перемовинах на Близькому Сході та в країнах Затоки. Вони зараз у війні, на жаль. І їхній захист потребував термінової експертизи, термінового реагування. Ми це забезпечили – українська експертиза спрацювала, всі це визнають. Як результат – є довготривалі домовленості про співпрацю, саме про безпекову співпрацю. Так само це потрібно й у Європі. Наступні тижні будуть присвячені саме такій роботі з нашими партнерами у Європі: наші спільні виробництва, наша модернізація оборони, програми фінансування оборони, координація в безпекових діях. Українські військові беруть участь у консультаціях і щодо того, як далі працюватиме Ормузька протока. Безпечне мореплавство – це глобальна цінність, ми це знаємо по досвіду захисту в Чорному морі. Потрібно, щоб всі у світі це також цінували. Звісно, ситуація зараз може змінюватися щодня – і доволі суттєво, особливо зважаючи на те, що відбувається з Іраном та у відносинах між Європою та Америкою. Але інтереси наші довготривалі – усіх у Європі, передусім це інтерес безпековий. У наших дипломатів є і відповідний запит від країн Азії, я доручив усе це оперативно пропрацювати. Будуть контакти і з лідерами, і робота на рівні МЗС та на рівні інших міністерств. Головне, щоб ми постійно забезпечували Україні реальні можливості для захисту.
👁 15,000 26-04-06 17:54
«Сьогодні майже увесь день тривали роботи в Одесі – після нічного удару «шахедів». Більшість вдалося збити, але, на жаль, не всі. Знов були влучання по енергетиці й по житлових будинках. На жаль, три людини загинули, і серед них – маленька дитина. Мої співчуття рідним. 18 людей були поранені. Усім надано необхідну допомогу.Ми неодноразово пропонували Росії припинити вогонь хоча б на Великдень – на цей особливий час року. Але для них усі часи однакові, для них немає нічого святого, і якщо Росія може собі дозволити війну, може профінансувати її – Росія до миру сама переходити не захоче. Тому так важливо не збавляти тиску на агресора, і кожен у світі, хто це розуміє, – розуміє, як наблизити мир.Ми в Україні робимо свою частину цієї роботи постійно, і наші далекобійні санкції продовжують працювати дуже ефективно та реально зменшують російські доходи, передусім це нафтові доходи. Це абсолютно справедливо, а головне – обмежує можливості Росії затягувати цю війну. Тільки значні фінансові втрати примушують Росію думати про сценарій виходу – виходу з війни. Зараз, звісно, нафтовий ринок та загалом глобальні ринки – у кризовому стані через невирішену ситуацію навколо Ірану. Нафтові країни тепер – і Росія серед них – можуть заробити більше. І наші дрони, наші ракети Росію в цьому обмежують – дякую нашим воїнам за влучність».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1503-го дня війни.