Джерело
ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓 | НАБУ та САП викрили схему розкрадання коштів за «зеленим» тарифом на Т...
1 450 Охват/переглядів
2026-01-21 11:30
Повідомлення №52148
НАБУ та САП викрили схему розкрадання коштів за «зеленим» тарифом на ТОТ Запорізької області. Один із підозрюваних — колишній заступник голови Офісу президента.Імена підозрюваних не оприлюднюють, однак, ймовірно, йдеться про Романа Шурму. Загалом у справі фігурують дев’ять осіб, серед яких — брат ексзаступника голови ОП, власник мережі компаній, колишній член наглядової ради «Нафтогазу» та екскомерційний директор «Запоріжжяобленерго».Загальна сума завданих державі збитків становить 141,3 млн грн.Деталі справи 👇:У 2019–2020 роках колишній депутат Донецької обласної ради (ще до призначення на посаду в ОП), його рідний брат та довірена особа встановили контроль над групою підприємств, що виробляли електроенергію на сонячних електростанціях, розташованих у Василівському районі Запорізької області.Після окупації частини регіону сонячні електростанції втратили зв’язок з енергосистемою України. Попри це, підконтрольні підозрюваним компанії продовжували декларувати виробництво електроенергії та отримувати за неї виплати за «зеленим» тарифом.
ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓