Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓
Додано 14 лип 2024

ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓

@newsinUA2023
Кількість підписників: 4 794
Фото: 29,700
Відео: 12,400
Посилання: 37,700
Опис:
Інформаційно-розважальна контора для панів та панянок України🇺🇦 Поділитись каналом із друзями: https://t.me/+3yJsAy85NfFiY2Ri

👥 Кількість підписників

4 794
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -9
Середній/Місяць:: -14

📊 Кількість повідомлень на день

3.5
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 3.9
Середнє за день: 3.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,940 26-05-20 15:12
Вже понад 1460 днів триває полон українських захисників «Азовсталі».У 2022 році українські бійці тримали оборону Маріуполя 86 днів, 82 з яких — у повному оточенні. Росіяни мали кількаразову перевагу в чисельності та вогневих засобах ураження і домінування в повітрі. «Азовсталь» стала останнім рубежем міста. Бійці «Азову», морські піхотинці, прикордонники, поліцейські та тероборонці виконували накази до кінця: відмовлялися здатися росіянам і продовжували завдавати втрат окупантам, знищуючи їхню техніку. На території заводу були десятки поранених, які не мали ні належного харчування, ні медикаментів. Водночас, українська влада заявляла, що деблокувати місто військовим шляхом неможливо, тому тривали перемовини. 16 травня вище військове керівництво України віддало наказ припинити опір задля збереження життів захисників. За словами Президента України, до перемовин долучилися лідери Франції, Туреччини, Ізраїлю і Швейцарії, а також Генсек ООН. Згідно з домовленостями, українські військові мали вийти з заводу і очікувати на обмін. Вихід закінчився 20 травня. Та понад 1500 бійців залишаються у неволі пʼятий рік. Ми дякуємо захисникам за подвиг: що вибороли час для країни, аби стати впевнено на шлях оборони. Пам'ятали тоді, пам'ятаємо зараз, боремося і чекаємо на кожного бійця.ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓
👁 2,410 26-04-28 17:06
Зеленський: «Експорт української зброї буде реальним. Ми погодили всі деталі на рівні державних інституцій». Президент повідомив, що партнерам, які допомагають Україні, запропонували формат співпраці Drone Deals – спеціальні угоди щодо виробництва та постачання ронів, ракет, снарядів та інших затребуваних видів зброї, бойової техніки, софту, інтеграції з оборонними системами партнерів, а також забезпечення української експертизи та потрібного Україні технологічного обміну. Зеленський доручив МЗС України, розвідці та СБУ визначити перелік країн, до яких експорт української зброї неможливий із причин їхньої співпраці з державою-агресором. «Це серйозний виклик – не допустити потрапляння до росіян наших технологій та зразків зброї. РНБО України координуватиме експортні процеси й буде гарантом, що першочергово забезпечуються потреби Сил оборони та безпеки України у зброї, а на експорт відправляється надлишок – те, що виробники можуть зробити понад державне замовлення в Україні. Міністерство оборони України та Генеральний штаб визначатимуть обсяги потреби Сил оборони нашої держави». ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓
👁 1,440 26-03-09 12:11
МЗС України повідомило про грубе ставлення до українців, яких затримувала Угорщина. За даними міністерства, їх 28 годин тримали в кайданках, хоча затримані мали статус свідків. Перевозили увесь час із зав’язаними очима. Більшість їхніх особистих речей, вилучених під час затримання, не повернули.Коли у одного із затриманих, що має інвалідність і потребує спеціального режиму харчування та регулярного прийому ліків, погіршився стан здоровʼя, медичну допомогу йому надали лише після того, як він знепритомнів. При цьому хворому на цукровий діабет насильно вкололи препарат, після якого у нього різко піднявся рівень цукру в крові та почалася гіпертонія. Його доправили в госпіталь.«Угорські правоохоронці зробили все можливе, щоб позбавити затриманих українців будь-якої підтримки. На затриманих чинився психологічний та фізичний тиск. В порушення всіх загальноприйнятих норм, громадянам України не було забезпечено можливості давати свідчення рідною мовою, з українцями спілкувалися російською», – додали в МЗС. ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓
👁 2,380 26-02-24 10:53
Велика Британія та Австралія оголосили про найбільші за чотири роки пакети санкцій проти росії.🇬🇧 Британські санкції спрямовані проти нафтопровідної компанії «Транснефть», яка відповідає за понад 80% експорту російської нафти. Також під обмеження потрапили 175 компаній одного з найбільших операторів тіньового флоту у світі 2Rivers та 48 нафтових танкерів, що транспортують російську нафту, уникаючи санкцій. Окрім цього, уряд оголосив про новий пакет підтримки України: ▪️20 млн фунтів – на екстрену енергетичну підтримку;▪️5,7 млн гуманітарної допомоги;▪️30 млн – на підтримку стійкості українського суспільства. 🇦🇺 Санкції від Австралії теж спрямовані проти російського тіньового флоту. Також країна вперше ввела обмеження щодо криптовалютних організацій, які здійснюють транскордонні платежі, щоб обійти санкції. 🇳🇿 Про допомогу у 8 млн доларів та додаткові санкції проти російської військової машини оголосила і Нова Зеландія.🇩🇰 Данія заявила, що надає гуманітарну допомогу в розмірі 190 млн данських крон.ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓
👁 1,450 26-01-21 11:30
НАБУ та САП викрили схему розкрадання коштів за «зеленим» тарифом на ТОТ Запорізької області. Один із підозрюваних — колишній заступник голови Офісу президента.Імена підозрюваних не оприлюднюють, однак, ймовірно, йдеться про Романа Шурму. Загалом у справі фігурують дев’ять осіб, серед яких — брат ексзаступника голови ОП, власник мережі компаній, колишній член наглядової ради «Нафтогазу» та екскомерційний директор «Запоріжжяобленерго».Загальна сума завданих державі збитків становить 141,3 млн грн.Деталі справи 👇:У 2019–2020 роках колишній депутат Донецької обласної ради (ще до призначення на посаду в ОП), його рідний брат та довірена особа встановили контроль над групою підприємств, що виробляли електроенергію на сонячних електростанціях, розташованих у Василівському районі Запорізької області.Після окупації частини регіону сонячні електростанції втратили зв’язок з енергосистемою України. Попри це, підконтрольні підозрюваним компанії продовжували декларувати виробництво електроенергії та отримувати за неї виплати за «зеленим» тарифом. ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓
👁 4,090 26-01-19 21:36
17 країн ЄС нададуть допомогу економічному сектору України.«Робота триває, список оновлюється, до всіх партнерів, громад та організацій у світі звертаємося. Всі наші посольства та генконсульства залучені», — міністр закордонних справ Сибіга. Серед країн, що підготували пакети допомоги — Італія, Грузія, Бельгія, Чехія, Румунія, Болгарія, Хорватія, Швейцарія, Норвегія, Німеччина, Молдова, Данія, Австрія, Велика Британія, Вірменія Литва та Польща. 🇮🇹Італія вже розпочала передачу промислових бойлерів для систем теплопостачання. Перша фаза допомоги передбачає постачання близько 80 промислових бойлерів для громад, де пошкоджено або зруйновано централізовані системи теплопостачання.🇧🇪Бельгійське федеральне агентство розвитку «Enabel» передало 22 мобільні котельні та три генератори.🇨🇿Чеська організація Post Bellum закупила 36 генераторів для Львова, Тернополя, Києва, Дніпра, Миколаєва та Херсона. Організація Людина в біді у партнерстві з SOS Ukraine уклали договір з американськими партнерами на грант €850 тис. на котельні та пункти незламності.🇷🇴Румунія надіслала вантаж вантаж у Суми вартістю близько €20 тис.— 15 акумуляторних станцій Ecoflow та дизельний генератор.🇧🇬Болгарія передала 17 генераторів різної потужності.🇭🇷Хорватія надіслала два потужні генератори для Сумської ОВА, такоє готують ще два — для Київщини та Сумщини.🇲🇩Молдова передала 14 генераторів для потреб Сумської області.🇨🇭Швейцарія найближчим часом передасть 4 аварійних електрогенераторів середньої потужності від кантону Тургау.🇩🇰Данська ГО Bevar Ukraine передала промислові джерела безперебійного живлення (100 та 80 кВт) та генератор 22 кВт для лікарні Києва.🇳🇴🇩🇪🇦🇹🇬🇧 Окремі держави-партнери — Норвегія($200 млн), Німеччина та Австрія(€60 млн) та Велика Британія (понад $2 млн) зосередили свою підтримку на закупівлі обладнання, техніки та ресурсів для стабілізації роботи енергосистеми.🇱🇹 Литва передала додаткове енергетичне обладнання, генератори, компоненти для аварійних ремонтів та локальної генерації.🇬🇪Грузія надала Сумській ОВА 9 промислових генераторів на суму понад $553 тис. 🇦🇲Вірменія надала 10 мобільних інверторів-генераторів для дошкільних, шкільних та медичних закладів на прифронтових територіях.🇵🇱Польща забезпечила передачу дизельних генераторів для резервного електропостачання об’єктів критичної інфраструктури та соціальної сфери. ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓
👁 2,130 26-01-17 08:16
Reuters: Єврокомісія розглядає ідею швидкого, але обмеженого членства України в ЄС.Повні права Україна могла б «заслужити» лише після перехідних періодів.Зараз ця ідея перебуває на дуже ранньому етапі обговорення. Її розглядають як можливий жест для українців: членство в ЄС – це елемент післявоєнних гарантій безпеки з боку Європи та обіцянка того, що країна перебуває на шляху до економічної стабільності та інтеграції із Заходом.За словами дипломатів, членство України в ЄС у 2027 році внесли до 20-пунктного мирного плану. Однак багато урядів країн ЄС вважають цю дату, як і будь-яку іншу фіксовану дату, нереалістичною. Адже вступ до ЄС наразі можливий лише за умови приведення законодавства країни у відповідність до стандартів ЄС. Зазвичай переговори про приєднання тривають роками: Польщі знадобилося для цього 10 років. Крім того, вступ до блоку потребує ратифікації національними парламентами всіх 27 держав-членів ЄС.«В інтересах Європи – мати Україну в ЄС, адже це питання нашої власної безпеки. Саме тому нам потрібно шукати креативні рішення – як швидко інтегрувати Україну до ЄС. Концепція перевернутого членства відображає цю ідею: політичне приєднання України до ЄС із подальшим набуттям повних прав і повноцінного членства після виконання всіх умов»,– сказав один із дипломатів ЄС. ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓
👁 115,200 25-01-14 11:42
‼️ То горів чи не горів один з найбільших нафтопереробних заводів рф? Фейки під обгорткою фактчекінгу — зброя, яку росіяни активно використовують у різних соцмережах. Іноді псевдо-фактчекінг важко виявити, бо він апелює до логічних аргументів (хай половина з них і вигадані) та холодного розуму. Але ми з вами розберемо простий приклад, де брехня очевидна, щоб краще зрозуміти, як це працює. Йдеться про займання на нафтопереробному заводі у Нижньокамську. Окупаційний канал "Борьба с фейками" вирішив спростувати, що займання було, стверджуючи що евакуація була плановою, а вогні у будівлі — підсвітка. 😁 Але на самому відео чітко видно дим, який рясно валить з будівлі заводу. Невже також частина інтерактивної підсвітки? Так само після вибуху на Каховській ГЕС російські пропагандисти створювали "аналітичні статті" та відео, де "доводили", що ГЕС нібито зруйнувала Україна. Або у твітері окупанти стверджують, що відео ударів по цивільній інфраструктурі — фейк, згенерований ШІ. Отже, фейк може бути поданий у холодній і логічній обгортці фактчекінгу. Тож пильними до інформації треба бути постійно.ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ 🍓