Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нескромний Маркетолог - Василь Волошин
Додано 14 лип 2024

Нескромний Маркетолог - Василь Волошин

@neskromnyy_marketolog
Кількість підписників: 3 779
Фото: 428
Відео: 279
Посилання: 613
Опис:
Я інтернет-маркетолог, з нескромними результатами🤘 Пишу про проблеми з рекламою та як їх вирішити Авторські статті Графіку публікацій немає, пишу коли "підгорає" Є питання? Питай @x_marketolog Підписуйся, не зволікай
Джерело

Нескромний Маркетолог - Василь Волошин | Планування взагалі працює?Більшість людей не планує не тому, що “не пр...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Нескромний Маркетолог 😎 - Василь Волошин Нескромний Маркетолог - Василь Волошин @neskromnyy_marketolog
1 120 Охват/переглядів 2026-02-05 19:19 Повідомлення №1081
Планування взагалі працює?Більшість людей не планує не тому, що “не працює”. А тому що, якщо запланував, доведеться хоч якось повзти в той бік. А коли не повзеш, починається свербіж у голові: “я ж обіцяв”. І простіше нічого не планувати, щоб не нервувати.План це не магія і не гарантія. План - це структура шляху.Як поїхати в гості без узгодження? Можеш приїхати, а там зачинені двері. От і без плану ти часто “їдеш”, але не знаєш куди і навіщо.І взагалі, ми плануємо постійно. Навіть якщо ти садив картоплю, постійні питання в голові: де садити, скільки, скільки відер. Це теж план.Я вже 5 років ставлю план на рік. Потім розбиваю на місяці і тижні. Щотижня - спринт. Щодня - список задач.Не зробив сьогодні, переносиш на завтра. Без істерики, але й без “якось воно буде”.Так я не дуже можу відхилитися, навіть якщо щось відбулося на короткій дистанції не так.Команду теж підсадив на план дня: є циклічні задачі (які робляться щодня) і є планові після аналізу або запиту клієнта.А до довгострокових планів підтягую ТОПів, щоб ми розуміли, куди ми йдемо і що треба підкрутити.Без плану - це хаос. І в хаосі ти рухаєшся повільно: саморозвиток, кар’єра, здоров'я - не важливо.Найгірше, ти не керуєш часом і без плану ти програєш.Зроби просто:напиши 3-5 задач на завтра.І завтра не “надихайся”, а просто виконай.P.S. До речі стосовно вчорашнього допису, я прорахувався клієнту. Зробили вирахування переплати по одному проєкту за 4 місяці з оплати в цьому місяці.