Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нескромний Маркетолог - Василь Волошин
Додано 14 лип 2024

Нескромний Маркетолог - Василь Волошин

@neskromnyy_marketolog
Кількість підписників: 3 779
Фото: 428
Відео: 279
Посилання: 613
Опис:
Я інтернет-маркетолог, з нескромними результатами🤘 Пишу про проблеми з рекламою та як їх вирішити Авторські статті Графіку публікацій немає, пишу коли "підгорає" Є питання? Питай @x_marketolog Підписуйся, не зволікай
Джерело

Нескромний Маркетолог - Василь Волошин | У вас було таке, що є якась задача, яку треба зробити, і її ну ніяк не...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Нескромний Маркетолог 😎 - Василь Волошин Нескромний Маркетолог - Василь Волошин @neskromnyy_marketolog
1 080 Охват/переглядів 2026-02-04 17:29 Повідомлення №1080
У вас було таке, що є якась задача, яку треба зробити, і її ну ніяк не переставити на когось? І ти відтягуєш її, і вона ще більше тебе бісить. Але коли її зробиш, то одразу такий герой, як наче “розрулив велику справу”. Хоча це просто чергова задача. У мене таких впродовж дня може прилітати декілька. То треба розібратися, бо замовник щось неправильно вніс в бриф і бухгалтер надіслала неправильні документи, то треба клієнту допомогти знайти розробника чи дизайнера, то потрібно перевірити посадові інструкції і тд..Десять днів тому пише клієнт, що от ми з вересня місяця по одному з проєктів припинили співпрацю, але рахунки приходять і він їх сплачує, хоч і не повинен. По цьому клієнту ми працюємо з вересня 22 року і за цей час працювали по семи його проєктам, надавали три види послуг та в різні періоди з різними проєктами працювали.Загалом я отримав таку “цікаву” задачу. Не міг до неї підійти декілька днів, бо це треба відновити історію переписки: який проєкт, на який змінювався та в який період.Вчора я провів напевно годину над цією задачею (всі знають, як важко йдуть ті справи, які не хочеш робити). Сьогодні промайнула думка, а якщо передати переписку бухгалтеру і вона закриє цей гештальт. Подзвонив їй і розповів, але вона м'яко мені відмовила в цьому. Тож я зрозумів, що виходу немає і треба відновлювати історію по всім проєктам клієнта. Один проєкт вже не існує, тому що переїхав на інший домен, там запускали додаткову рекламу, там починали тестувати і не пішло, перейшли на інший проєкт - суцільний хаос.Загалом за ще одну годину часу все відтворив до молекул. Тепер знаю суму, на яку повинні були бути виставлені рахунки. Завтра бухгалтер звірить зі статистикою оплат і все. Не такий страшний чорт, як його малюють…Хто як справляється з неприємними задачами? Робите в першу чергу чи намагаєтесь делегувати?P.S. Завтра напишу, хто кому винен, чи клієнт мені, чи я клієнту, бо він також гарно рахує. 😅