Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NERUKHOMI
Додано 04 лют 2022

NERUKHOMI

@nerukhomiua
Кількість підписників: 2 062
Фото: 830
Відео: 11
Посилання: 1,250
Опис:
📄 Документи, дозволи, відмови — без маркетингу 🕵️‍♂️ Хто стоїть за будівництвом: девелопери й чиновники — поіменно 🔎 Розбори новин, ЖК і кейсів Авторський формат. Пишу, коли є що зафіксувати. @nerukhomi_signal_bot Nerukhomi.ua | by DS
Джерело

NERUKHOMI | Всім привіт. Ще не встиг розібрати весь тиждень житлобуду 🤷‍♂️Але ось ...

Логотип телеграм спільноти - Денис Петров | NERUKHOMI NERUKHOMI @nerukhomiua
990 Охват/переглядів 2025-08-07 10:01 Повідомлення №1922
Всім привіт. Ще не встиг розібрати весь тиждень житлобуду 🤷‍♂️Але ось вам аналітика на гарячу тему:🏗 Київміськбуд іде ва-банк. Або ва-комунал.Місто вливає 2,56 млрд грн у забудовника, який роками тягнув довгобуди "Укрбуду", спонсорував родини топів — і впевнено топив довіру інвесторів.😅Формально — докапіталізація.Фактично — повна комуналізація: частка Києва зростає до 99,87%.🔻 Що це означає:— 💸 Емісія 10+ млрд акцій → нові гроші— 🔨 Будівництва можуть відновити вже восени— ⚠️ Але грошей не вистачить — потрібно ще мільярди— 📉 Приватні акціонери = 0,13% і без впливу— 🔍 А тепер усі ризики — на місті🤔 Успіх — на совісті нової команди.Або добудують, або «освоять» ще два з половиною мільярда.📎 Детальний розбір — без реклами, попапів і маркетингової локшини:https://nerukhomi.ua/ukr/news/obektyi/vryatuyut-chi-dobyut-kiivmiskbud-ide-va-bank-iz-masovim-vipuskom-aktsij.htm(на сайті — жодного банера і нічого не моргає, перевірено 😉)📲 Дивимось, фіксуємо.Підписуйте друзів на канал — t.me/nerukhomiua 🕵️‍♂️