Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NERUKHOMI
Додано 04 лют 2022

NERUKHOMI

@nerukhomiua
Кількість підписників: 2 062
Фото: 830
Відео: 11
Посилання: 1,250
Опис:
📄 Документи, дозволи, відмови — без маркетингу 🕵️‍♂️ Хто стоїть за будівництвом: девелопери й чиновники — поіменно 🔎 Розбори новин, ЖК і кейсів Авторський формат. Пишу, коли є що зафіксувати. @nerukhomi_signal_bot Nerukhomi.ua | by DS
Джерело

NERUKHOMI | Всім привіт, продовжуємо вчорашній моніторинг. 📍 Львів, Сокільники ЖК ...

Логотип телеграм спільноти - Денис Петров | NERUKHOMI NERUKHOMI @nerukhomiua
1 060 Охват/переглядів 2025-06-19 12:15 Повідомлення №1895
🔍 Всім привіт, продовжуємо вчорашній моніторинг. 📍 Львів, Сокільники ЖК на вул. Трускавецька ⛔️ Відмова в дозволі на будівництво 6-поверхового житлового будинку. Що мене вразило так це факт подання проектної документації, розробленої на підставі містобудівних умов та обмежень, що вже були використані раніше для іншого проекту та об’єкта будівництва🙈. Всі підстави відмов, дозволи та введення в експлуатацію додав у 👉Документи 🕵️‍♂️ девелопер Галжитлобуд та його власник Василь Кицкай📍 Львів, вул. Величковського. «ЖК на Величковського» трішки розшириться 🏗 Отримано дозвіл на будівництво 8-поверхового будинку (в додаток до майже готового 16-поверхового будинку😅) очікується будівництво 109 квартир🕵️‍♂️Все тій самий Василь Кицкай (Галжитлобуд), заховався за своїм юристом Романом Шведом.📍 Яблуниця, Івано-Франківської області (конкурент Буковелю😎)🏗 Отримано дозвіл на будівництво об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування. По факту це стосується проекта Yugen. 🕵️‍♂️ За кандидаткою на посаду першого заступника голови державної служби геології та надр юристкою Ганна Мацюк ретельно заховались інтереси двох екс-нардепів від Свободи: Ігоря Кривецького (EDEM) та його бізнес-партнера Олександра Тобалова. Фатьові хлопці моцно сидять на надрах (в т.ч. літії 🤫) тому можна інвестувати.А ще було таке:👀 у Томаша Фіали не змогли почати реставрацію ресторації «Під Левом» 🤷‍♂️ (Львів, площа Ринок 19-21).👀 В Одесі, навіть пожежа буває к щастю девелопера: трішки додали собі ще один поверх на Рішельєвській 11: "Ремонтно-реставраційні роботи з відновленням після пожежі горища, з пристосуванням горища під житлові квартири, та квартир, розташованих в рівні четвертого поверху, з внутрішнім переплануванням» (прийнято в експлуатацію).Це були документи за вівторок. Почну розбирати що там повидавали за вчора.Підпишіть друзів на канал🕵️‍♂️Якщо подобається формат, та інформація стала у пригоді - пану майору на каву.