👁 868
24-08-31 13:43
Привіт, друзі! Маємо для вас дорослу розмову, як до старшокласників.Попри те, який класний викладацький склад ми зібрали для нашої Лінійки, на жаль, в організацію нашої події втрутились обставини, на які нам важко вплинути 😥Ми зіткнулися з рядом технічних питань, через які змушені перенести подію з 1 вересня на 15 вересня.❗️Одразу хочемо зазначити, що всі придбані квитки на 1 вересня діятимуть і 15 вересня❗️Ми чудово розуміємо, що багато хто із вас мав плани конкретно на перше вересня, саме тому всі питання, які можуть виникнути стосовно компенсації квитків ви можете поставити нам.Для цього напишіть у телеграм @mykytanekulturniЗі свого боку він зробить все, щоб допомогти вам і відповість на всі ваші питання щодо події.Від команди «Не.Культурних» ми хочемо попросити вибачення за таку різку зміну планів. Результат нашої роботи повинен бути найкращим, адже ви, наші гості і друзі, заслуговуєте на найкраще. На даний момент ми організуємо всі наші ресурси і сили, щоб довести фінальний результат до ідеалу.Окремо ми будемо дуже вдячні вам за розуміння.У якості невеличкого спойлеру, хочемо сказати, що ми вже маємо класні рішення, щоб вас порадувати.Дякуємо всім і кожному, хто залишається разом з нами! Міцно-міцно обіймаємо і залишаємось на зв'язку! 🫂