Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Небайдужі Прилучани | Прилуки
Додано 15 жов 2021

Небайдужі Прилучани | Прилуки

@nebaiduzhiprk
Кількість підписників: 14 511
Фото: 28,100
Відео: 2,640
Посилання: 1,550
Опис:
Актуальні новини міста⚡️ Обговорення питань та проблем Прилук. На нашому каналі дружня атмосфера, за образи та спам – бан. Чат для спілкування https://t.me/priluchanu З приводу публікацій звертатись @Helen_Nebaiduzhi
Джерело

Небайдужі Прилучани | Прилуки | Прикордонник чернігівського 105-го загону імені князя Володимира Велик...

Логотип телеграм спільноти - Небайдужі Прилучани | Прилуки Небайдужі Прилучани | Прилуки @nebaiduzhiprk
1 480 Охват/переглядів 2026-03-28 09:08 Повідомлення №35051
🇺🇦 Прикордонник чернігівського 105-го загону імені князя Володимира Великого Андрій Гець майже 40 місяців був у російському полоні. Туди він потрапив чотири роки тому, 28 березня 2022 року, коли російська ДРГ атакувала групу з 11 українських захисників на околицях Чернігова. Того дня військові РФ розстріляли шістьох бійців, решту — завантажили в автозаки й повезли на допит, а згодом — до Росії.Його, як і більшість інших військовополонених, тримали в нелюдських умовах та били. Нацьковували собаку на поранену руку та ламали водопровідні труби об тіло. За роки полону чоловік схуд на 42 кілограми, і лише через вісім місяців після звільнення він знову набрав вагу. У нього опухали ноги та була короста. Він бачив закатованих до смерті однокамерників у чотирьох різних колоніях. Найжорстокіша з них — Мордовія. Саме там Андрій відчув на собі "російську медицину" та познайомився з "Доктором Злом".Про роки, проведені у полоні, та втрату брата й мами відразу після повернення — дивіться у сюжеті Суспільного.