Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Небайдужі Прилучани | Прилуки
Додано 15 жов 2021

Небайдужі Прилучани | Прилуки

@nebaiduzhiprk
Кількість підписників: 14 511
Фото: 28,100
Відео: 2,640
Посилання: 1,550
Опис:
Актуальні новини міста⚡️ Обговорення питань та проблем Прилук. На нашому каналі дружня атмосфера, за образи та спам – бан. Чат для спілкування https://t.me/priluchanu З приводу публікацій звертатись @Helen_Nebaiduzhi
Джерело

Небайдужі Прилучани | Прилуки | 15 чи 20 гривень: яка вартість проїзду в ПрилукахІ знову прилучани акт...

Логотип телеграм спільноти - Небайдужі Прилучани | Прилуки Небайдужі Прилучани | Прилуки @nebaiduzhiprk
1 440 Охват/переглядів 2026-03-26 11:40 Повідомлення №34974
🚌15 чи 20 гривень: яка вартість проїзду в ПрилукахІ знову прилучани активно обговорюють громадський автотранспорт у місті. Цього разу питання торкнулося не графіків і маршрутів, а цінової політики.Як відомо, з 2022 року рішенням виконавчого комітету Прилуцької міської ради було встановлено загальноміський тариф на проїзд – 15 гривень. Станом на сьогодні діючий тариф не переглядався. Натомість, останніми днями пасажири зауважують, що на окремих маршрутах (автобуси, які виїжджають за межі міста, до прилеглих сіл) водії просять за проїзд уже 20 гривень.За роз’ясненнями звернулися до заступника міського голови Олександра СИВЕНКА.Як зазначив посадовець, сьогодні дійсно жодних офіційних змін у цьому питанні немає. Загальноміський тариф – 15 гривень, пільговий – 10 гривень (після 9.00). Що ж до автобусів на маршрутах 1, 3, 4, про які здебільшого й говорять прилучани, то вони «підпорядковані», так би мовити, не Прилуцькій міській раді, а Чернігівській облдержадміністрації. Саме там із перевізниками обговорюють тариф і затверджують його. Тому дійсно перевізники можуть брати за проїзд вищу ціну, але тільки як доплату за межами міста – 15 грн по Прилуках + 5 грн до села. Чи це зроблено сьогодні офіційно, достеменно не відомо.Що ж стосується саме громадського автотранспорту в Прилуках, то жоден перевізник не подавав заяву до виконкому на перегляд тарифів. І навіть якби такий факт був, то розгляд питання зайняв би не менше 90 днів, а на час оприлюднення було б офіційно встановлено тимчасовий тариф. Наразі такого немає.Джерело: Град Прилуки