Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NE:Urban
Додано 14 лип 2024

NE:Urban

@ne_urban
Кількість підписників: 4 810
Фото: 19,100
Відео: 84
Посилання: 1,350
Опис:
Урбаністика, історичне середовище і транспорт. Тай таке... Всі опубліковані фото належать автору каналу, якщо не зазначене інше. Зв'язок з адміністратором: @gregor_wagner В каналі свідомо можуть використовуватися діалектизми.
Джерело

NE:Urban | В одній соціальний мережі останні кілька днів досить активно обговорює...

Логотип телеграм спільноти - NE:Urban NE:Urban @ne_urban
1 200 Охват/переглядів 2024-11-25 21:25 Повідомлення №15724
🤔 В одній соціальний мережі останні кілька днів досить активно обговорюється питання того, чи потрібно пішоходам в темний час доби та в умовах недостатньої видимості носити світловідбиваючі елементи на одязі. Хоча… Слово «обговорюється» – не зовсім коректне. Окремі агресивно налаштовані водії звинувачують пішоходів у тому, що пішоходи заставляють водіїв дотримуватись ПДР. Нонсенс якийсь!!!🔹 По-перше, правило, на яке посилаються користувачі, стосується лише узбіччя та проїжджої частини. В містах все ж таки замість узбіч — тротуари. І на них, очевидно, не треба ніяких флікерів. Аргументом пішоходоненависників є той факт, що пішохідні переходи теж є частиною проїжджої частини. Це так, але вони позначені відповідними елементами – розміткою та дорожніми знаками. Цього мало б бути достатньо, ви так не гадаєте?🔹 По-друге, пішоходи не повинні переходити дорогу, обвішавшись флікерами чи світловідбивачками, ніби новорічна ялинка. Це просто неможливо виконати. Опираючись на свій досвід водіння скажу і наступне: від того, що на рукаві у когось світловідбиваюча стрічка, мені цю людину не стає краще видно, адже у місті повно світловідбиваючих поверхонь та бліків. Для того щоб мені людину стало дійсно видно в темряві, вона має бути у світловідбиваючому жилеті (але погодьтесь, це крінж, і так люди ходити у місті не повинні). 🚘 Якщо водій не побачив дорожній знак і розмітку, а також якщо водій не здатен їхдити у межах дозволених 50 км/год (або менше, якщо мова йде про безпечну швидкість), то ніяка маленька рухлива стрічка не зробить пішохода для цього водія дійсно помітнішим. Як на мене, використовувати чи не використовувати світловідбиваючі елементи на одязі у місті – це особиста справа кожної конкретної людини. Нормативно регулювати цей процес, очевидно, не варто. ❗️І нагадаю: серед ТОП-20 причин ДТП немає причини «не носив на собі світловідбиваючі елементи». Там є «перевищення допустимої швидкості», «порушення правил маневрування» та «порушення правил проїзду перехресть». Давайте може почнемо із цього боротьбу з порушеннями ПДР?#Україна #БДР