Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NE:Urban
Додано 14 лип 2024

NE:Urban

@ne_urban
Кількість підписників: 4 810
Фото: 19,100
Відео: 84
Посилання: 1,350
Опис:
Урбаністика, історичне середовище і транспорт. Тай таке... Всі опубліковані фото належать автору каналу, якщо не зазначене інше. Зв'язок з адміністратором: @gregor_wagner В каналі свідомо можуть використовуватися діалектизми.
Джерело

NE:Urban | Безбар'єрність – це не тільки тактилка!Практика показує, що міста, кот...

Логотип телеграм спільноти - NE:Urban NE:Urban @ne_urban
1 100 Охват/переглядів 2025-06-27 15:00 Повідомлення №17315
🤬 Безбар'єрність – це не тільки тактилка!Практика показує, що міста, котрі раніше облаштовувати якісне безбар'єрне міське середовище, продовжують це робити; натомість ті, хто не мали хороших проектів, і надалі їх не мають. Програма «Рух без бар'єрів» тільки підкреслює цю проблему.Базбар'єрне середовище не створюється за рахунок чарівної палички чи наявності державних коштів. Це питання експертності на місцях, якісних проектантів та вмілих виконавців. Від того, що умовний Тернопіль зараз понижує бордюри та ставить тактильну пластику, його Маршрут безбар'єрності не стає безбар'єрним. Так, це краще, ніж було до того, але це абсолютно не те, що хочеться бачити, уявляючи Маршрут безбар'єрності.Те, в які умови Міністерство ставить міста, не дозволяє в результаті отримати якісні проекти. ОМС доводиться орієнтуватись не на реальні терміни розробки проектів вулиць та просторів, а на поставлені зверху дедлайни – як щодо проектування, так і щодо реалізації. В результаті до кінця року ми отримуємо масу Маршрутів безбар'єрності, які характеризуватимуться низькою якістю та забезпеченням лише базових потреб для пересування. Перші відверто жахливі приклади цього ми бачимо у Лозовій, Києві чи Тернополі.📸 Фото: частина Маршруту безбар'єрності у Львові, котра спроектована і більшою мірою реалізована ще до початку безпосередньо самої програми, тому що на місцях у Львові є фахові люди та чернетки проектів, над якими працювали багато експертів [а не зроблені на колінці проекти, бо Міністерству у стислі терміни треба відзвітуватись]#Україна #доступність