Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ne_na_chasi
Додано 14 лип 2024

ne_na_chasi

@ne_na_chasi
Кількість підписників: 28
Фото: 10,600
Відео: 9,940
Посилання: 663
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

ne_na_chasi | І знову згадуємо про Ігора Беркута і те, що він казав ще років 15 тому...

Логотип телеграм спільноти - Не На Часі !!! ne_na_chasi @ne_na_chasi
3 530 Охват/переглядів 2026-01-06 09:26 Повідомлення №22556
І знову згадуємо про Ігора Беркута і те, що він казав ще років 15 тому.Починаючи із самої так званої незалежності українські еліти та і не тільки українські займалися зменшенням кількості українців.Я ще пам'ятаю рекламу "Нас 52 000 000" яку крутили по телевізору 20 років тому.І ось прийшов 2026 рік і якщо половина від цих 52 мільйонів залишилася в Україні то буде добре.У них план працює чітко, тільки є одна проблема, що їм не потрібно навіть всі ті, хто зараз залишився в Україні, а значить вони і далі будуть займатися геноцидом українців.Хтось каже в планах 18-20 мільйонів, хтось взагалі говорить про 5 мільйонів.Але з такими темпами ще років за 10-15 вони досягнуть своїх цілей.Вже зараз в Україні демографічна катастрофа такого масштабу, що страшно уявити. Пенсіонерів все більше, молодь одних вбивають на війні, інші виїжджають з України.Отак планомірно роками знищують українців.А пропаганда розказує тільки про Путіна.А те що мільйони українців виїхали з України ще до Путіна це не рахується.