Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ne_na_chasi
Додано 14 лип 2024

ne_na_chasi

@ne_na_chasi
Кількість підписників: 28
Фото: 10,600
Відео: 9,940
Посилання: 663
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

ne_na_chasi | Ми керуватимемо Венесуелою, — заявив Трамп.Отож в результаті виявилося...

Логотип телеграм спільноти - Не На Часі !!! ne_na_chasi @ne_na_chasi
3 550 Охват/переглядів 2026-01-04 12:18 Повідомлення №22551
Ми керуватимемо Венесуелою, — заявив Трамп.Отож в результаті виявилося, що "воєнні дії у Венесуелі" виявилися черговим договірняком.Мадуро просто здав країну і зараз відпочиває в США.Зараз трошки піднімуть шум, запустять судовий процес, але насправді це просто черговий цирк.Не здивуюсь якщо його вивозили разом з мішками грошей.Тут цікаво інше, ще кілька місяців тому з'явилася новина, що ватажок вагнерів Пригожин засвітився у Венесуелі, ну принаймні був схожий на нього, та і те що у Венесуелі були вагнери теж ні для кого не секрет.Окрім них там було ще багато найманців з інших країн, які повинні були охороняти Мадуро.А в результаті група спецназу США викрала президента з дружиною без жодних перестрілок.Думаю якби був відданий наказ стріляти то там би полягло багато людей, а так все пройшло швидко і без втрат.Висновок напрошується сам собою, це просто черговий договірняк.Мадуро пішов на угоду з Трампом, а США зараз будуть качати венесуельську нафту.Знову американські "голуби миру" все порішали!