Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нотатки природоохоронця
Додано 14 лип 2024

Нотатки природоохоронця

@natureprotectionukraine
Кількість підписників: 480
Фото: 272
Посилання: 549
Опис:
про охорону довкілля в Україні, автор - Петро Тєстов
Джерело

Нотатки природоохоронця | Не хотів писати знову про публічний звіт Держлісагенства після мого по...

Логотип телеграм спільноти - Нотатки природоохоронця Нотатки природоохоронця @natureprotectionukraine
360 Охват/переглядів 2026-03-10 11:50 Повідомлення №902
Не хотів писати знову про публічний звіт Держлісагенства після мого попереднього поста. Але коли побачив, у ФБ ДП "Ліси України" пост про питання "Що хвилює працівників ДП «Ліси України»"? Настільки це тхне совком, що аж просто гидко. Наче це ж в минулому лишилось, коли там на засіданнях партії відповідали на "питання від просто народу"?При цьому всі ці три питання описані я дійсно регулярно чую від різних лісівників, і з ДП, і не з ДП.І те що Мінекономіки\Міндовкілля стільки часу не може розглянути матеріали по "Андріївському" це дійсно ганьба. Я, як член відповідної робочої групи по зміні меж ПЗФ, повністю підтримую потребу вирішення цієї проблеми. Але от є питання які задаються набагато частіше. Наприклад, що буде з ПАТ, чи не буде приватизації лісів? Про зарплати. Про навантаження. Про несправедливість. А ще купа питань,по яким у мене категорична незгода чи протилежні позиції, - як наприклад там про екологічні обмеження на певні види рубок. Але ці питання є. І блін, коли ви вибираєте тільки зручні вам в комунікаційному плані питання і даєте це як "голос народу" - ну це ганьба. Можна ж власних працівників поважати хоча б якось?