Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нотатки природоохоронця
Додано 14 лип 2024

Нотатки природоохоронця

@natureprotectionukraine
Кількість підписників: 480
Фото: 272
Посилання: 549
Опис:
про охорону довкілля в Україні, автор - Петро Тєстов
Джерело

Нотатки природоохоронця | Вчора на нараді в Мінекономіки почув від лісівників що громадськість з...

Логотип телеграм спільноти - Нотатки природоохоронця Нотатки природоохоронця @natureprotectionukraine
322 Охват/переглядів 2026-01-20 07:30 Повідомлення №869
Вчора на нараді в Мінекономіки почув від лісівників що громадськість звертає увагу тільки на ДП "Ліси України", ігноруючи питання "нічийних" та самосійних лісів. Мені звісно це трохи обідно, бо той же випадок по Рівненській області, яке усюди пхають як приклад піару ДП я особисто двічі піднімав на вищому рівні, і на щастя другий раз завершився вирішенням) А ключову роль там зіграла Рівненська ОДА, а аж ніяк не лісівники. Але то таке) Головне аби інші нічийні ліси брали під охорону, і ситуація там теж так собі, прокуратура стала програвати позови ОТГ((((Більш важливо що мене блін курвить ситуація що Мінекономіки під керівництвом профільного зама Єгора Перелігіна продовжує роздавати НЕПОШКОДЖЕНІ видобутком бурштину ліси - під його видобуток.На минулому тижні погодили дві ділянки у Березнівському районі - одна 100 га з копійками (шагами), інша 112 га. Агов, всі пошкоджені вже рекультивували? На полях бурштину нема? Треба ліс нищити? Це блін не літій, золото чи якісь рідкоземельні. Що нема альтернатив де бурштин копати? Чи просто домовитись з ДП "Ліси України" простіше чим домовлятись з ОТГ чи приватними власниками? Ну і аби не писати вдруге за тему надр)Було тут про засідання екокомітету, де профільний зам Мінекономіки Єгор Перелигін розповідав що треба відкласти екологічні обмеження в умовах надрокористування до кінця воєнного стану.https://t.me/natureprotectionukraine/837 Я тоді написав лист на міністерство - поясніть що це таке, і взагалі чи хочете ви повернути назад собі право погоджувати всі ділянки які виставляються на аукціон?І сьогодні прийшла відписка. Без жодної відповіді по суті. "Разом з тим, надані громадською організацією «Українська природоохоронна група» пропозиції, за можливості, будуть додатково опрацьовані з представникамиКомітету у ході доопрацювання проєкту Закону до другого читання." Ну нічого, працюємо далі)П.С. Шановні лісівники, перестаньте погоджувати рубки в Карпатах взимку під ЛЕПки і призупиніть спроби скасувати ОВД! Дайте трохи час позайматись, поберегти ваші ж ліси від знищення під час надровидобутку))