Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нотатки природоохоронця
Додано 14 лип 2024

Нотатки природоохоронця

@natureprotectionukraine
Кількість підписників: 480
Фото: 272
Посилання: 551
Опис:
про охорону довкілля в Україні, автор - Петро Тєстов
Джерело

Нотатки природоохоронця | Казки віденського наддвірнянського лісу !Прийшла вчора відповідь по "Е...

Логотип телеграм спільноти - Нотатки природоохоронця Нотатки природоохоронця @natureprotectionukraine
307 Охват/переглядів 2025-07-04 06:30 Повідомлення №720
Казки віденського наддвірнянського лісу !Прийшла вчора відповідь по "Екозагрозі" на скаргу про ситуацію в Надвірнянському лісгоспі. Через 1.5 тижні після заяви екоінспектора таки доїхали до Бистриці) І що?А нічого, жодних серьйозних проблем - єдине що техніка у підрядників, які ліс заготовляють слабенька :((Бо виявляється трелювали деревину руслом річки і складали її там же через .... поломку трактора. 🤣Не дуже розумію логіку як поломка трактора пов'яазан з складання в руслі - ну але я ж не екоінспектор))З необлікованою деревиною, яка акуратно була складена подалі від людських очей виявилось ще простіше)По перше всі бірки були а я просто оббріхую чесних працівників лісу. По друге - деревину так склали бо ..зламався лісовоз. 😁При цьому зламався в доволі зручному місці для складування деревини (буває!), і ще так зламався що зміг зїхати з дороги, заїхати на берег і там розвантажитись.От це проводять тендери централізовано, шукають серьозйних підрядників - а воно бере і ламається в самий непотрібний момент 😂Тепер чекаю на відповідь ДП "Ліси України" - вони то на відміну від екоінспекції мають повний доступ до системи електронного обліку, і можуть пробити через свою внутрішню безпеку коли, які і де ставились бірки, і коли їхав той нещасний поламаний лісовоз і що віз))А взагалі це якось не дуже весело, навіть не напрягались вигадати якусь більш правдоподібну версію. Думають що і так все зійде. І боюсь, можуть виявитись правими.