Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Національні Інтереси
Додано 06 січ 2025

Національні Інтереси

@nationalinterests
Кількість підписників: 1 583
Фото: 1,250
Відео: 74
Посилання: 107
Опис:
Наш канал про боротьбу за сильну, незалежну та успішну Україну. Ми говоримо про те, чому національні інтереси мають бути пріоритетом кожного українця, аналізуємо актуальні події, ділимося корисною інформацією та інсайдами. Підписуйтесь, буде цікаво!
Джерело

Національні Інтереси | Є моменти, після яких уже неможливо вдавати, що «нічого не відбуваєтьс...

Логотип телеграм спільноти - Національні Інтереси Національні Інтереси @nationalinterests
4 790 Охват/переглядів 2026-05-12 18:40 Повідомлення №1622
Є моменти, після яких уже неможливо вдавати, що «нічого не відбувається»Підозра Єрмаку у справі «Династії» - саме такий момент. Ця історія ставить ключове питання: що будували люди у вершини влади, поки країна воювала?І відповідь на це питання гірка. Не дивлячись на те, що в країні досі є люди, які намагаються не бачити очевидне. Загалом можна визначити три категорії громадян.Перші залишаться у політичній секті за будь-яких умов. Для них не існує ні записів, ні підозр, ні розслідувань, ні мільйонів. Є тільки віра у «своїх», а все інше - змова або «не на часі».Другі давно все бачили. Для них матеріали НАБУ і САП - не шок, а підтвердження: під красивими словами про державність роками ховалася стара українська хвороба - приватизація влади групою наближених і тотальний розпил всього, до чого дотяглися руки.Треті, наразі, найважливіші. Це сіль землі. Це ті, хто працював, донатив, чекав новин із фронту й не хотів занурюватися в політику. Але тепер навіть до них доходить головне: поки суспільство витягувало війну на собі, частина верхівки,ю облаштовувала собі паралельну реальність, де не було державних інтересів і цінностей, було лише збагачення.Поки одні збирали на дрони і турнікети. Інші - на палаци в на майбутнє після війни.І саме це найогидніше.Не сам факт корупції. Українці не наївні. Найстрашніше - моральний розрив. Коли країна ховає загиблих, тримає фронт і закриває провали влади, а поряд із цим народжується світ «своїх людей», «своїх правил» і «своїх квадратних метрів».Тепер головне питання не в тому, що скаже Єрмак, Офіс чи лояльні канали. Головне питання: що суспільству робити з цим знанням?Майдан зараз - не вихід. У війні на виснаження внутрішній вибух може добити державу.Силовий сценарій - теж не вихід. Так ми втратимо довіру союзників і сам сенс держави, за яку воює армія.Нормальна відповідь - вибори, політична відповідальність і перезавантаження через процедуру, а не через хаос. Але вибори можливі лише тоді, коли для цього буде безпекова реальність. Отже, швидкого очищення немає, а руйнувати країну під час війни не можна.Тому наше завдання складніше за лють: вистояти, втримати фронт, втримати державу й не дозволити ворогу використати наше обурення проти нас самих.Але потім - не забути!Бо найбільша мрія токсичної влади - щоб суспільство втомилося. Щоб скандал став учорашнім. Щоб усі сказали: «зараз не до цього», а потім - «ну, вже пізно».Ні.Цю історію треба перетворити не на спалах злості, а на політичну пам’ять.І ніколи більше не віддавати державу в руки “одного офісу”.Ніколи більше не плутати популярність із компетентністю.Ніколи більше не вважати «своїх» чесними лише тому, що вони говорять правильні слова.І головне: ніколи більше не відкладати контроль за владою «до перемоги».Ми не можемо дозволити собі хаос. Але ще менше ми можемо дозволити собі амнезію.@nationalinterests