Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Валентин Наливайченко
Додано 14 лип 2024

Валентин Наливайченко

@nalyvaichenko
Кількість підписників: 4 398
Фото: 2,300
Відео: 2,560
Посилання: 2,470
Опис:
Мій офіційний Telegram-канал Народний депутат України 🇺🇦 Секретар Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих порушень законодавства Укра nalyvaichenko.org facebook.com/nalyvaichenko.valentyn twitter.com/Nalyvai_V

👥 Кількість підписників

4 398
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +9
Середній/Місяць:: +33

👁️ Середній перегляд на повідомлення

585
Середній/День:: 442
Середній/Тиждень:: 586
ERR: 13.3%

📊 Кількість повідомлень на день

7.1
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 8.3
Середнє за день: 7.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🇪🇺 Європейський Союз нарешті запровадив 19-й пакет санкцій проти росії за агресію проти України. Є там нарешті санкції проти "Роснєфті", проти "Газпромнефті", тобто заборона транзакцій, переказів грошей на ці компанії. Чому? Тому що вони фінансують війну, і на них заробляє економіка війни путіна, для того, щоб воювати проти України. 🔥Є і санкції проти російських банків, проти криптобірж, криптовалюти.І додатково ще більше сотні танкерів так званого тіньового флоту росії, тобто нафтових танкерів, підпали під санкції ЄС. Тепер таких танкерів, вдумайтеся, більше п'ятиста двадцяти восьми по всьому світові під санкціями. Вони то під санкціями. Але питання: коли почнуть затримувати їх у портах і конфісковувати нелегальну нафту з російської федерації? Це питання залишилось без відповіді. Як і залишилось питання, коли нарешті остаточно Європейський Союз відмовиться від російського газу?Адже в 19-ому пакеті санкцій згадано, що скраплений газ з росії буде заборонено постачати до ЄС.І знову питання - коли ? - залишилося відкритим. До кінця 2026 року чи раніше? Раніше треба, тому що Сполучені Штати Америки насправді так діють і щодо Індії, і щодо інших країн, які купляють російську нафту. Зразу запроваджуються тарифи, які роблять невигідною російську нафту.❗️Так мають діяти європейські партнери!Тому 19-й пакет санкцій - це добре, але рішучості в ньому не вистачає.
⚡️⚡️Друга хвиля санкцій - на росію. Нарешті запроваджують Сполучені Штати Америки. Так, це було вирішено президентом США ще вчора, після знову терористичних бомбардувань України ракетами та дронами, які росія влаштувала протягом останніх діб. Важливо, що європейські партнери, європейські лідери відсьогодні прибуватимуть до Вашингтона для того, щоб і вони, європейські країни, перестали закупати російську нафту у третіх країн, таких як Індія та Китай. ❗️Санкції європейців мають бути синхронізовані з американськими. Енергетична машина росії, яка фінансує війну проти України, має бути зруйнована і санкціями, і подвійними тарифами, і обмеженнями для російських банків. Для російських криптобірж теж мають бути обмеження. Як і для російських енергетичних компаній,і не тільки, які наповнюють бюджет росії і дозволяють путіну вести війну проти нас. Чекаємо на ці події. Дуже важливо, що ранок у Вашингтоні починається сьогодні з таких подій. Як і важливі дії європейських лідерів, які прибуватимуть до Вашингтона.Важливо, що усі вони перекрили нарешті росії лазівки заробляння на війну.
🇺🇸✈️ Американські винищувачі F-35 збиватимуть військові літаки Венесуели, які намагаються прикривати танкери, які перевозять заборонені речовини на американський ринок. Такий наказ віддав президент США Пентагону, тепер - міністерству війни Сполучених Штатів Америки.✈️ Додаткові десять F-35 вже перекинули до Коста-Ріки. І така жорстка реакція разом з морським флотом США означає, що для Венесуели і для Мадуро, так званого президента цієї країни, час сплив.Але дуже важливо, що за Трампа мінюст США збільшив до 50 мільйонів доларів винагороду за інформацію, яка може призвести до арешту Мадуро. До притягнення його до кримінальної відповідальності за корупцію, тероризм та за інші злочини, в яких його обґрунтовано підозрюють в США. Для нас дуже важливо, що США насправді вміють жорстко діяти. І тут, в Україні, нам потрібна така жорсткість від американських партнерів.Від американського міністерства війни та сучасної американської авіації для того, щоб стримувати агресора і прикривати українське небо від терористичних ракет та дронів рф.
За яких умов і для чого президент США Трамп може зустрітися наступного тижня з путіним. 👉 Перша передумова - щоб росія припинила вогонь.👉 Друга, безумовно, це, вимога, щоб путін виходив на перемовини із президентом України. І якщо для цього буде потрібна присутність президента США, то американська сторона підтвердила таку можливість.Окрім того, є важливі речі, які ЗМІ не завжди помічають. Насправді, Білий Дім президента Трампа вже видає укази про адвалорні мита на Індію, тобто додаткові 25% від митної вартості. ❗️Але ці мита і санкції прописані в указі президента США через безпосередню загрозу з боку росії національній безпеці США. Тобто, іншими словами, як би мав перекласти Віткофф це путіну: «…ти потрапляєш в серйозні санкції, ти потрапляєш у вороги Америки».І тиск Трампа на Індію – це тільки початок. Адже знову державні нафтопереробні заводи Індії відмовляються від російської нафти. Отже, економіку війни путіна економічно «обгризають».А політично путін все більше стає ізольованим, вже навіть не лідером, а просто диктатором. 📣 Мій прогноз, що все ж таки США і президент США дотискатимуть путіна і кремль.США будуть виводити його на перемовини з однією чіткою позицією: «Припиняй вогонь!»Далі - перемовини про припинення агресії.
📣 Коментар для тих, хто не любить і не сприймає корупцію: для всіх нас. Перше і найголовніше. Чи були у НАБУ можливості для того, щоб викрити топ-корупціонерів, засадити їх за грати і повернути вкрадене в бюджет?Були, і не одна така можливість.👉 Хочу нагадати: тільки останні дві справи про топ-корупціонерів, віце-прем'єр-міністрів, з мільярдними корупційними оборудками, підозри і т.ін. І що? Їх навіть не відсторонили від посад, не довели справи в суді.👉 Нагадаю, у Верховній Раді ми звільнили цих топкорупціонерів з уряду, з роботи. Обидвох.І що? І знову, жодних покарань не видно і не чути.Але, разом з тим, це і не привід ліквідувати незалежність НАБУ і САП. Тому не голосував і ніколи не проголосую за позбавлення можливості антикорупційних органів карати топ-корупціонерів, конфіскувати вкрадене.Переконаний, це мають бути справжні результати роботи антикорупційних органів: доведіть в суді провину, конфіскуйте вкрадене у топ-корупціонерів і не допускайте, щоб корупційні схеми виникали у владі. Це єдиний критерій роботи антикорупційних органів.
⚡️⚡️У голови «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна провели обшуки.У ЦПК заявили, що розцінюють це як «чергову хвилю атаки» через критику влади.Прокоментував цю ситуацію сьогодні в ефірі «Суспільного».Як професіонал вважаю і наполягаю на тому, що для правоохоронних органів в цьому конкретному провадженні є дуже важлива річ.І Віталій Шабунін, і Центр протидії корупції роками сприяли боротьбі з корупцією, з топкорупцією.Нагадаю, ми у парламенті навіть ухвалили закон про захист викривачів корупції. В якому йдеться і про відшкодування, або навіть сплату 10 відсотків викривачам корупції, і про їхній захист.Саме на цьому наголошую!Більше того, прогнозую і впевнений, що в разі такого розвитку подій, як бачимо зараз, президент буде змушений реагувати. Адже, повторюю, ті викривачі корупції, ті українські неурядові організації, які борються з корупцією, є основою антикорупційної системи України. Хто б що не говорив! І змушені будуть реагувати найвищі посадовці України на розвиток подій у цьому провадженні. Тому що не так і не туди завернули. Треба зняти зайве: таку дошкульність, зайву політизацію в цій справі.Зняти очорнення громадянина України і перевести все в законне русло. Без показовості, без обшуків для залякування.
🇺🇸 Президент США Трамп підтвердив і, головне, гарантував подальше постачання озброєння для України.🚀 Причому озброєння американського, сучасного і потрібного нам для захисту, насамперед, українського неба, для збиття російських ракет і "шахедів".Таке рішення вже виконує Пентагон, міністерство оборони США.США будуть постачати саме такі ракети і саме такі боєприпаси.І це не все. ✈️ Натівські F35 з Нідерландів та Норвегії тепер охоронятимуть маршрути постачання і логістики до України через Польщу всього американського та іншого озброєння. 👉 І це ще не все.У морських портах Європи зарезервовані цілі склади і доки для того, щоб таке озброєння йшло спочатку з Америки до Європи, а з Європи - потім в Україну. 🇺🇦 Україна стає сильнішою! Як і прогнозував, стратегічний партнер США підтримуватиме Україну. І винен у цьому тільки путін. Він тепер в центрі уваги і Америки, і Європейського Союзу, і НАТО.Для того, щоб він зупинив агресію, припинив вбивати українців та вивів свої окупаційні війська з території України.
🔥 Припинення вогню, перемир'я на 60 діб між Ізраїлем та Хамасом. Саме це сьогодні під час візиту у Вашингтон вирішує прем'єр-міністр Ізраїлю Нетаньягу з президентом США Трампом. 🇮🇱 Для Ізраїлю головне - повернути заручників: 50 людей, з них 20 - віримо, що ще живі. 🇺🇸 Президент США наполягає, щоб ця війна була якомога скоріше зупинена.І в його союзниках, щоб зупинити війну між Ізраїлем і Хамасом, є і Саудівська Аравія, і Єгипет, весь арабський світ, весь цивілізований світ. Для Хамасу це означає, в тому числі, відновлення і збільшення гуманітарної допомоги, і поновлення мирного життя в Газі. Чому це можливо? І чому зараз є більше шансів, що це перемир'я і припинення вогню спрацює? Тому що Іран послаблений і знищена його і ядерна програма, і ядерна інфраструктура, і допомога Хамасу і Хезболі. Вісь зла, яка будувалася на Ірані, і ті режими, які залежали від його підтримки, більше не встоять.Тому зараз надій на мир на Близькому Сході більше.🤝 І у Вашингтоні сьогодні день, коли війна між Ізраїлем і Хамасом може зупинитися.
❗️❗️Отже, сьогоднішній самміт НАТО в Гаазі, в Нідерландах спростував усі скепсиси та спекуляції навколо того, що НАТО начебто закривається, Сполучені Штати йдуть з Європи...🇺🇸 Сьогодні президент США Трамп чітко підтвердив, що він, а значить, і його адміністрація, і Пентагон, й американські військові бази в Європі віддані п'ятій статті угоди про НАТО.Це стаття, яка передбачає взаємний захист кожного члена НАТО. 🇺🇦 Усі, хто сумнівалися, тепер не сумнівайтесь: Україну далі буде підтримувати кожна країна-член НАТО.Є підтвердження від генерального секретаря Рютте разом з президентом США Трампом, що підтримка ЗСУ від кожної країни-члена НАТО триватиме і вона відраховується з бюджетів наших країн-партнерів до того, як вони будуть обраховувати свої оборонні видатки.⚡️Міст до членства в НАТО - це і є той шлях для України, який сьогодні вирішили в Гаазі всі наші союзники.Антипутінська коаліція діє і підтримує Україну. Антипутінська коаліція тепер має більше часу після Ірану і Ізраїлю, бо ця війна зупинена.І тепер більше уваги приділятимуть саме зупинці російського агресора. І більше допомоги буде для ЗСУ. ❗️Це головні підсумки саміту НАТО сьогодні в Гаазі.Наступне засідання вже наступного року відбудеться в Туреччині.
❗️❗️❗️Три важливих наслідки удару по Ірану з боку Ізраїлю.1⃣ Ізраїльський удар по ядерній інфраструктурі Ірану знищив російську програму збагачення урану та ядерної енергетики в Ірані. Це були величезні надходження для країни-агресора від цього так званого контракту. І саме росія, її інженери встановлювали і допомагали, наприклад, з центрифугами, із заводами, з лініями збагачення урану в Натанзі та інших місцях, які вже знищені авіацією Ізраїлю на території Ірану. 2⃣ Знищення ядерної інфраструктури в Ірані - це удар по росії ще й тому, що можливості її союзника з ядерної зброї Ірану знищені. І тепер ніколи нічим Іран росії не допоможе в ядерному шантажі.3⃣ Знищення військової інфраструктури, військових баз і заводів на території Ірану означає, що росія не отримуватиме стільки "Шахедів", стільки ракет і компонентів до них, як отримувала від Ірану до цього. Заводи в росії, які виробляють ці терористичні "Шахеди", які летять щоночі по Україні, насправді збирали з компонентів, які здебільшого вироблялися, розроблялися в Ірані. Як і інженери з Ірану більше ніколи не приїдуть в росію виробляти ці "Шахеди". 🔥 Ці наслідки, важливі для нас, тому що цим послаблюється росія, країна-агресор у війні проти нас.