Статистика telegram каналу - @nads_ukr

НАДС

Subscribers: 3041
Photos: 1740  Videos: 112  Links: 1100 
Офіційний канал Національного агентства України з питань державної служби 🇺🇦
2021-05-08

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-07-06
2024-07-04
2024-06-15

Історія змін назви

НАДС
2024-07-06
Telegram: Contact @NADS_Ukr
2024-07-04
НАДС
2024-06-15

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-07-06
Акаунт Telegram
2024-07-04
Публічна группа чи канал
2024-06-15

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена
2024-07-06
Офіційно не підтверджена
2024-07-04
Офіційно підтверджена
2024-06-15
👉Продовжуємо проєкт «ПУБЛІЧНІ СЛУЖБОВЦІ: ЗАГАРТОВАНІ ВІЙНОЮ».
👥Харків. Від початку повномасштабної війни постійно перебуває під обстрілами російської армії. Втім, попри всю важкість ситуації, харків'яни проявили вражаючу солідарність і єдність. Вони не здалися і продовжують боротися.
💪Як виклики війни долали й продовжують долати працівники ОДА розповідає Костянтин Ананченко, начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.
🫶Дякуємо усім державним службовцям та працівникам органів місцевого самоврядування за стійкість та вірність присязі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за те, що можемо жити та працювати у вільній країні. Все буде Україна! 💛💙
💻Більше історій можна переглянути на YouTube каналі НАДС.
📨Якщо ви знаєте публічних службовців, які можуть стати учасниками проєкту - пишіть на адресу press@nads.gov.ua. Ми розповімо і їхні історії.
🙌Сьогодні, у Міжнародний день студента, розповімо про одну з молодіжних ініціатив НАДС, - програму стажування в державних органах.
👉Нещодавно в НАДС проходило стажування переможців фінального етапу Міжнародного стажування для студентів UP “Доброчесна публічна служба: міф чи реальність?”. Студентки Донецького національного університету імені Василя Стуса - Владислава Ровінська і Анастасія Соболєва - спробували свої сили у Генеральному департаменті управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування.
📌Ми розпитали юних колег, що їх найбільше вразило під час стажування та як, на їх думку, можна залучити молодь на державну службу.
🗂Дівчата розповіли, що на стажування йшли з упередженим ставленням до державної служби. Втім, можливість познайомитися з роботою зсередини дозволила їм побачити інший бік державної служби. І це кардинально змінило їх думку.
📍«Найважливіше, що я отримала за два тижні стажування, – це досвід і нові знання. Це безцінно. У мене була можливість ознайомитися та долучитися до багатьох робочих процесів, спробувати свої сили під час виконання завдань та доручень. Прикро, що більшість моїх однолітків доволі стереотипно сприймають роботу державних службовців.На власному прикладі я переконалась, що ці стереотипи скоріше надумані та безпідставні. Стажування змінило мої уявлення про державну службу», - розповідає Анастасія Соболєва.
👩В свою чергу, Владислава Ровінська додає, що значну роль у розвінчуванні стереотипів відіграв колектив Гендепу, де вони проходили стажування.
🖇«Найбільше сподобалася атмосфера в колективі, сподобалися наші колеги та наставники. Це ті люди, з якими приємно проводити час і до яких хочеться повернутися працювати. Ми дійсно отримали досвід в спілкуванні, роботі з документами, підготовки до важливих заходів. Нам вдалося на практиці відчути, як це, - бути держслужбовцем, спробувати себе в цій ролі та головне – отримати результат», - ділиться враженнями Владислава.
👥Дівчата переконані, що одним з механізмів подолання стереотипних уявлень про держслужбу є активне залучення молоді.
✒️«Найперше для держави важливо, аби молоді люди йшли працювати в державні установи. Тому що у молоді абсолютно інший підхід до роботи. Вони ідейники. І саме молоді фахівці зможуть привнести в державну службу щось нове та сучасне. Щодо механізмів залучення - це мають бути і фінансові стимули, і комфортні умови для праці, і гарний колектив», - вважає Анастасія.
⌛️Натомість Владислава зауважує, що молодь не можливо заохотити до роботи на державній службі виключно стабільним робочим місцем та заробітною платою. На її думку, це має бути щось таке, що вмотивує йти саме на державну службу.
👆«Державна служба - це дуже складна робота, особливо в період війни. На жаль, через упереджене ставлення суспільство цього не цінує, можливо, не усвідомлює всю важливість роботи держслужбовців», - зазначає Владислава Ровінська.
💻Повний відгук про стажування в НАДС тут: https://legalclinics.in.ua/za-lashtunkamy-roboty-nads.../
🎉Принагідно вітаємо усіх студентів з Міжнародним днем студента! Бажаємо бути сміливими у пошуках нових ідей та бути впевненими у своїх силах!
🤝А ще - запрошуємо взяти участь у програмах стажування НАДС: https://nads.gov.ua/vakansiyi-v-nads
Виступ Наталії Алюшиної в рамках IV Міжнародного форуму «Людський капітал: навички для майбутнього»
🙌Колеги! Нагадуємо, що триває опитування посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад з метою визначення їх потреб у професійному навчанні.
🗂Щоб взяти участь в опитуванні, перейдіть за відповідним посиланням:
для сільських, селищних, міських голів, їх заступників, секретарів місцевих рад: https://forms.gle/XCRYYFkFxGjPzbs88
для керуючих справами виконавчих комітетів місцевих рад: https://forms.gle/yjUbmYNvfn3KVFoE8
для посадових осіб місцевого самоврядування (крім виборних посад: https://forms.gle/cAAd4sv6gQj1N6rQ6
для старост: https://forms.gle/vQGDcum9YXRcryiX8
для керуючих справами/посадових осіб виконавчих апаратів районних та обласних рад: https://forms.gle/Ee3MY4yuW4mSy85b6
для депутатів сільських, селищних, міських рад: https://forms.gle/CnKwJ8yAZDM4gJn97
для депутатів районних та обласних рад: https://forms.gle/iPfrWr55TmLKGFXFA
🤝Опитування триватиме до 24 листопада 2023 року (включно). Проводиться НАДС спільно з Програмою Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні» за підтримки всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.
📝Результати буде презентовано за участі Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, суб’єктів надання освітніх послуг у сфері професійного навчання (провайдерам), а також враховано під час визначення пріоритетних напрямів (тем) підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.
🙌Сьогодні відбулось п’яте засідання Робочої групи з доопрацювання та підготовки до другого читання проєкту Закону України про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад (реєстр. №8222).

👉Предметом обговорення стали поправки №№71-98, подані народними депутатами України для підготовки законопроєкту до другого читання.

🗂Зокрема, були розглянуті положення законопроєкту щодо:
📌розміру надбавки за вислугу років на державній службі;
📌порядку призначення компенсацій за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього державного службовця та у зв’язку з виконанням обов’язків за вакантною посадою державної служби;
📌встановлення фонду преміювання державного органу;
📌розміру грошової допомоги до щорічної основної відпустки державного службовця.

💻Відеозапис заходу: http://surl.li/ncxhg
👉Велика війна є для українців точкою відліку. «Після» ми – сильніші й стійкіші, аніж були «до». Ми інакше сприймаємо звичні раніше явища. Скануємо простір, який вважали суцільним тлом. Збагачуючи «монохром» навколо себе ціннісними відтінками.
👥Для багатьох українців стала відкриттям наша публічна служба. «Чиновники» і «бюрократи» виявилися людьми. Гідними і відповідальними. Спроможними організувати оборону громад і життєдіяльність державних інституцій. Здатними, попри війну, лишатися щирими й емоційними. Про них проєкт «Публічні службовці: загартовані війною».
💪Херсон. «Місто-герой України». З початку березня 2022 перебувало під російською окупацією, проте 11 листопада 2022 року було звільнене ЗСУ.
👩Героїні нашого сюжету: Тетяна Козирська, керівник апарату Херсонської ОВА, підполковник поліції та Наталія Дзяйло, начальник управління фінансового забезпечення апарату Херсонської ОВА, під час окупації виконувала обов’язки керівника апарату.
🙌Під час тематичного воркшопу у рамках круглого столу «Трансформація культури публічної служби: 5» відбулося обговорення практичних кейсів і алгоритмів впровадження змін. Серед учасників – представники органів державної влади і місцевого самоврядування, міжнародних проєктів і громадськості. В складі кількох груп було напрацьовано рекомендації щодо підвищення рівня організаційної культури в органах публічної влади.
🗂Зокрема, експерти обговорили питання формування культури управління і безбар’єрності, збереження мотивації і залучення персоналу, побудови культури комунікації і доброчесності на публічній службі.
✍️Напрацювання за результатами воркшопу увійдуть до цьогорічної «Аналітичної довідки за результатами опитувань державних службовців у 2020, 2021, 2023 роках».
Сьогодні історія України та всієї Європи зробила правильний крок – Єврокомісія рекомендувала розпочати переговори щодо членства з Україною. 
 
Наша держава має бути у Євросоюзі. Українці на це заслуговують і своїм захистом європейських цінностей, і тим, що навіть у час повномасштабної війни ми дотримуємо свого слова, розвиваючи державні інституції. Всі необхідні рішення ухвалюємо. Дякую всім, хто допомагає! 
Слава Україні!
🙌 Круглий стіл «Трансформація культури публічної служби: 5». 📌Під час панельних дискусій говоритимемо про зміни яких зазнала організаційна культура на публічній службі. Про потреби публічних службовців в умовах війни, зокрема щодо: мотивації та лідерства, психологічної підтримки службовців, формування безбар'єрного середовища, доброчесності та ціннісних орієнтирів, комунікації та взаємодії.
🙌Колеги! Запрошуємо вас долучитися до онлайн-заходу круглий стіл «Трансформація культури публічної служби: 5», що відбудеться 8 листопада о 13:00.
👉П’ятий рік поспіль НАДС збирає експертів, щоб з'ясувати яких змін зазнала організаційна культура публічної служби та спільно напрацювати рекомендації для її удосконалення. Цьогоріч, експерти обговорюватимуть аналіз досліджень за результатами опитувань “Державна служба в Україні: Ваша точка зору” у 2020, 2021 та 2023 роках та відзначатимуть тенденції в організаційній культурі на державній службі. Систематичні дослідження у цьому напрямі дозволяють виробити дієві інструменти для формування позитивної організаційної культури.
📌Під час панельних дискусій говоритимемо про зміни яких зазнала організаційна культура на публічній службі. Про потреби публічних службовців в умовах війни, зокрема щодо: мотивації та лідерства, психологічної підтримки службовців, формування безбар'єрного середовища, доброчесності та ціннісних орієнтирів, комунікації та взаємодії.
💻Долучитися до заходу можна підключившись до онлайн-трансляції на YouTube каналі НАДС.
✍️Також, після завершення дискусій, буде проведено воркшоп, в якому візьмуть участь представники державних органів, органів місцевого самоврядування, міжнародних проєктів та громадськості. Напрацювання за результатами воркшопу увійдуть до цьогорічної “Аналітичної довідки за результатами опитувань державних службовців у 2020, 2021, 2023 роках”.
🤝Організатори: Національне агентство України з питань державної служби та Центр з питань доброчесності у секторі оборони (CIDS) при Міністерстві оборони Норвегії.
🗂Додавайте нагадування у своєму календарі натиснувши тут: https://bit.ly/3u39TEQ
👩‍💻Запис заходу буде опубліковано на YouTube каналі НАДС.
👉Головні новини за тиждень:
Відбулось четверте засідання Робочої групи з доопрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад (реєстр. №8222)
📝Корисні матеріали, що стосуються класифікації посад державної служби.
👥Голова НАДС Наталія Алюшина розповіла про проєкт Eng4PublicService під час презентації національної програми з популяризації англійської мови в Україні "Future Perfect".
📍Триває Всеукраїнський проєкт #Eng4PublicService. Це можливість для публічних службовців підвищити свій рівень володіння англійською мовою. Вже 19 000 публічних службовців України безкоштовно навчаються на мультимедійній онлайн платформі #EF.
🇺🇦Резерв відновлення: наразі в системі зареєстровано 2227 анкет, з них 1275 анкет подали чоловіки, 952 анкету подали жінки.
🙌Від початку повномасштабного вторгнення ми постійно стаємо свідками кібератак. У зоні ризику знаходяться як державні установи, так і особисті дані українців. Закликаємо бути обережними та дотримуватися правил кібергігієни.
📌Нижче наводимо декілька порад, як можна себе убезпечити від кіберзагроз. Більше інформації ви можете знайти на ресурсах Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України
Змініть пароль у всіх важливих сервісах – в пошті, месенджері, на своєму смартфоні. Зробіть це зараз. Для входу в кожен сервіс і поштову скриньку має бути окремий пароль.
Перевірте в налаштуваннях безпеки браузера, чи були скомпрометовані ваші паролі (Google Chrome це Налаштування – Приватність та безпека). Негайно замініть скомпрометовані. Замініть також паролі, визначені як слабкі.
Заведіть собі окрему пошту, яку залишатимете “для розсилань” та інших повідомлень. Не використовуйте цієї пошти для реєстрації акаунтів у соцмережах та інших чутливих сервісах, що містять приватну інформацію.
Видаліть всі зламані програми, особливо якщо вони були завантажені з російських сайтів, торентів тощо.
Встановіть двофакторну аутентифікацію в месенджерах, пошті, інших сервісах, щоб знати, коли хтось намагатиметься зайти у ваш акаунт.
Не відкривайте повідомлення від незнайомців, не переходьте за посиланнями, не пересилайте іншим посилання від незнайомців, що містять заклики до дії (перейти за посиланням, завантажити файл, надати номер картки, телефон, ввести пароль від пошти тощо).
Довіряйте тільки перевіреним джерелам – офіційним сайтам державних установ, місцевої влади, медіа та їхнім перевіреним акаунтам у соцмережах (перевірені мають спеціальну позначку синім кольором біля назви акаунту).
📝Підвищити рівень професійної компетентності щодо правильного поводження з інформацією у кіберсфері та безпечної роботи із засобами комп’ютерної техніки в державному органі / органі місцевого самоврядування можна пройшовши програму підвищення кваліфікації «Основи кібергігієни» у Вищій школі публічного управління. Більше тут - https://hs.gov.ua/osnovy-kibergigiyeny/
💻Нагадаємо, що днями відбувся всеукраїнський онлайн-урок з кібербезпеки “Я. Безпека. Кіберпростір”. Якщо Ви не змогли долучитися запис уроку можна переглянути тут - https://www.youtube.com/watch?v=sSHOM7LNfSI
‼️Помітили підозрілу діяльність – негайно повідомте IT-спеціаліста вашої організації.
👉Колеги! За підсумками вебінару “Проведення класифікації посад державної служби в умовах воєнного стану” підготували відповіді на найпоширеніші запитання ➡️ https://nads.gov.ua/news/top-20-zapytan-za-rezultatamy-vebinaru-provedennia-klasyfikatsii-posad-derzhavnoi-sluzhby-v-umovakh-voiennoho-stanu
💻Запис вебінару можна переглянути тут - https://www.youtube.com/watch?v=lyi7wChqezY&t=2980s
Голова НАДС Наталія Алюшина розповіла про проєкт Eng4PublicService під час презентації національної програми з популяризації англійської мови в Україні "Future Perfect".
📍Триває Всеукраїнський проєкт #Eng4PublicService. Це можливість для публічних службовців підвищити свій рівень володіння англійською мовою.
📝На сьогодні в рамках проєкту вже 1️⃣9️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ публічних службовців України безкоштовно навчаються на мультимедійній онлайн платформі #EF. Це державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування з 890 органів державної влади та ОМС.
🔖Видано уже близько 10 тисяч Сертифікатів про підвищення кваліфікації публічним службовцям, які пройшли навчальні рівні (обсяг навчального навантаження - 1 кредит ЄКТС за кожен отриманий Сертифікат).
🖇ТОП відомств по кількості зареєстрованих учасників проєкту Eng4PublicService залишаються незмінними. Це ☑️Національна поліція України, ☑️ДПС у м. Києві, ☑️Державна податкова служба України, ☑️Міністерство фінансів України.
🤝Проєкт реалізовується #НАДС у співпраці з найбільшою у світі освітньою організацією EF Language Learning Solutions.
Реєстрація ➡️ https://pdp.nacs.gov.ua/
✔️В Україні зроблено перший крок для запровадження нових підходів і зміни системи оплати праці державних службовців. ☝️Нова модель оплати праці ґрунтується на класифікації посад державної служби. Механізм цього процесу уже запущено.
🔎Як проводити класифікацію посад, особливо в умовах воєнного стану? Про це розповіли експерти НАДС під час тематичного вебінару💻
🎞У вас є можливість переглянути відеозапис вебінару та детально ознайомитись із алгоритмом проведення класифікації посад ➡️ https://www.youtube.com/watch?v=lyi7wChqezY&ab_channel=%D0%9D%D0%90%D0%94%D0%A1
📝Вся актуальна корисна інформація на цю тему буде регулярно оновлюватись тут ➡️ https://nads.gov.ua/.../provedennia-klasyfikatsii-posad-v...
Також для вашої зручності та оперативності ми створили спеціальний Телеграм-канал "Реформа системи оплати праці" ➡️ https://t.me/reforma_OP
🙌Наразі кібербезпека важлива як ніколи. Кіберпростір – це важливий фронт, що потребує постійного захисту. А значить, і регулярного вдосконалення знань в цій сфері.
👉З цією метою Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку) спільно з Інститутом спеціального зв'язку та захисту інформації (ІСЗЗІ) КПІ ім. Ігоря Сікорського проведуть Всеукраїнський урок з кібербезпеки “Я. Безпека. Кіберпростір”.
✍️Під час лекції експерти пояснять виклики, які стоять перед українцями, на прикладі кібератак з боку росії та сформують компетенції кібергігієни.
📌Підвищення рівня обізнаності молоді у кіберсфері, посилення розуміння щодо можливих кіберзагроз та дій хакерів, визначення методів протидії кібератакам – ключові завдання, які ставлять перед собою організатори.
👥Спікери: Юрій Щиголь - бригадний генерал, кандидат юридичних наук, голова Держспецзв’язку; Олександр Потій - заступник голови Держспецзв’язку, доктор наук, професор; Александра Матійко, викладачка ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.
📅Дата / Час: 31 жовтня, 13:00
💻Youtube-канал Держспецзв’язку 👇
https://www.youtube.com/channel/UCIZRZt90fMKxEKeSgY4LB9Q
та YouTube-канал громадської ініціативи Медіацентр Україна-Укрінформ 👇
https://www.youtube.com/channel/UCLocFngfmsWdDFkm4j7gpGQ
🙌Сьогодні, 27 жовтня, відбувся радіодиктант національної єдності до Дня української писемності та мови. Цьогоріч авторкою тексту є українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко, а читав його Олексій Гнатковський – актор театру та кіно.
👉Писали радіодиктант і в НАДС. Серед учасників - державні службовці категорії "А". Як це було - дивимося у відео.
🙌Шановні фахівці з питань персоналу в органах місцевого самоврядування!
👉Пропонуємо взяти участь в опитуванні. Метою є виявлення актуального стану забезпечення управління персоналом в органах місцевого самоврядування.
‼️ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: опитування розраховане на фахівців з питань персоналу, які працюють в органах місцевого самоврядування.
📝Відповіді приймаються до 3 листопада 2023 року.
🤝У разі, якщо у вас виникнуть питання або ж бажання надати нам зворотний зв'язок, напишіть на електронну адресу gendephr@nads.gov.ua. Заздалегідь вдячні!
💻Результати опитування ми обов'язково розмістимо на офіційному вебсайті НАДС.
🫂 Плакати, коли болить. Радіти приємним речам. Звертатися по допомогу до психолога. Усе це — ментальне здоровʼя, і про нього — серія малюнків, яку для комунікаційної кампанії «Ти як?» створила українська ілюстраторка Ольга Дегтярьова.

👉 Ці ілюстрації відображають важливу річ: бути ментально здоровим зовсім не означає бути весь час щасливим чи у гарному настрої. Це означає мати здатність відчувати цілий спектр емоцій і дозволяти собі як хороші, так і погані, вчасно розуміти, коли потрібна допомога, і не соромитися її.

📱 Усі віжуали можна вільно використовувати, адже вони створені для того, щоб якомога більше людей подбали про свій психологічний добробут. Їх можна завантажити на сторінці Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як»: https://www.howareu.com. Будь ласка, вказуйте авторство ілюстрацій і поширюйте знання про ментальне здоровʼя.