👁 744
25-04-02 16:12
Шляпа під назвою BLUM.Стали відомі умови для дропу.Мінімальні критерії розсилки Blum і наша дорожня карта на 2-3 квартали 2025 року тут!🌸Ви матимете право на розсилку Blum, якщо у вас є:🔹 Мін. 100 тис. BP (бали Blum)🔹 Мінімум 750 MP (бали мемів) АБО PoA (підтвердження активності) виконано🔹 Мінімум 2 рефералиІ ось план Blum на Q2-Q3 цього року!✨У ньому ми маємо нові функції, які ви можете очікувати від продуктів Blum: інструменти на базі штучного інтелекту, безперебійну інтеграцію fiat-on-ramp, розширення кількох ланцюгів тощо!🔥👀Перегляньте їх усі на фото📸Порада професіонала: знімок ще не зроблено, тому ще є час підвищити рівень своїх облікових записів. Крім того, трохи додаткової уваги до депутатів Blum може бути корисним💡Просто і коротко - наїб*ли всіх.За перший етап коли всі збирали зірочки нічого не дали, а зараз, щоб отримати хоча б щось треба ще й торгувати на їх платформі.Я зробив торговий об'єм в 1000$ і мені дали тільки 10 балів, а тут треба аж 750.Короче чим далі тим більше розчарувань з цими тапалками