Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Надя Каракай про стан і реальність
Додано 06 січ 2025

Надя Каракай про стан і реальність

@nadiiakarakai
Кількість підписників: 274
Фото: 1,170
Відео: 683
Посилання: 239
Опис:
Я Надя - ваш духовний наставник. Сила впливу та любові, адекватна духовність❤️ Робота з внутрішнім хаосом, тривогою,сумнівами і вибором. Авторська програма і методологія супроводу змін Тг: @Nadiia_Vas Inst. @nadiia_karakai
Джерело

Надя Каракай про стан і реальність | Але здатися - це не бездіяти!Здатися - опустити руки не як капітуляцію...

Логотип телеграм спільноти - Надя Каракай про стан і реальність Надя Каракай про стан і реальність @nadiiakarakai
85 Охват/переглядів 2025-04-13 08:07 Повідомлення №3174
Але здатися - це не бездіяти!Здатися - опустити руки не як капітуляцію, а як довіру.Здатися — це сказати:«Я не хочу більше воювати з життям.Я не хочу більше бити себе за те, що не встигаю.Я не хочу більше бути сильною з останніх сил.»І знаєте що я усвідомила?Кожен разу, коли мені важко самій - я йду давати.Не тому що така сильна.А тому що не витримую себе в слабкості.Бо давати легше, ніж витримувати потребу.Бо коли віддаєш - почуваєшся потрібною.Коли ділишся - здається, що маєш силу.Це мій захисний механізм.Він рятує, але й калічить.Замість того, щоб сказати “мені важко”, я йду й піднімаю інших.Зараз я знову у цій точці.І як завжди хочу віддати.Але цього разу - з усвідомленням.Що даючи іншим - я повертаю собі себе.Бо кожна глибока розмова, кожен прорив іншої душі - це моє ж зцілення.Тому вирішила повторитиберезневу фокус-групу: робота протягом тижня, яка перевертає світосприйняття і відчуття себе.Ось тут можете подивитися що було минулого разуЩоб просто бути в потоці, в істині, в діленні, без пафосу.Щоб побути поруч із тими, кому зараз теж потрібна підтримка.І щоб, даючи комусь, дати її собі.Ціна чисто щоб запустити в вас трансформацію - 2500грн (при оплаті до кінця дня - 2000грн). Починаєм в середу.Хто хоче в цей простір - напишіть мені.Це не просто про роботу.Це про душу. Про дотик.Про людське❤️