Статистика telegram каналу - @mzu_official

MZU - Мобільний Зв'язок України 📱

Subscribers: 1794
Photos: 582  Videos: 25  Links: 306 
Найбільша та незалежна спільнота мобільних технологій України 📱🇺🇦 Наш чат - https://t.me/+RgGjAgnbndvtG6rW Фіксований сегмент - @fzu_official
2022-02-19

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-05-18
2023-04-09

Історія змін назви

MZU - Мобільний Зв'язок України 📱
2024-05-18
Telegram: Contact @mzu_official
2024-05-14
MZU - Мобільний Зв'язок України 📱
2024-05-12

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Сьогодні вранці протягом години спостерігались складнощі в отриманні послуг у частини абонентів Vodafone в усіх регіонах України. Фахівці компанії оперативно зреагували на ситуацію, і з 9:20 надання усіх основних послуг поступово відновлюється. Причиною став збій в роботі глобальних інформаційних систем, який вплинув на інфраструктуру багатьох компаній світу.
Держспецзв’язку зобов’язала мобільних операторів забезпечити 10 годин роботи мережі без світла.

Крім того, до 1 жовтня 2024 року не менше 60% базових станцій операторів повинні бути забезпечені автономним резервним живленням, щоб відповідати новій нормі.

#vodafone #kyivstar #lifecell
Фото до посту
вже не тільки фарфор-фаянс крадуть
⚡️Колишній держсекретар США Майк Помпео приєднається до Ради директорів українського оператора зв’язку «Київстар». Він обійматиме посаду незалежного невиконавчого директора.

Секретар Помпео є партнером американського фонду Impact Investments. Фонд Impact буде підтримувати керівництво «Київстар» та його материнську компанію VEON в низці ключових стратегічних ініціатив в Україні.

Джерело - ITC

#київстар #kyivstar
⚡️Автономне живлення як умова нових ліцензій для операторів – Зеленський рекомендує НКЕК внести зміни до порядку

🔺НКЕК рекомендовано у місячний строк опрацювати питання щодо внесення змін до ліцензійних умов провадження діяльності операторів зв’язку з метою забезпечення резервним / автономним живленням об’єктів зв’язку, що забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури.

🔺️Іншими словами, оператори будуть змушені забезпечувати резервним живленням ті системи зв’язку, які забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури. Це пропишуть в ліцензійних умовах.

🔺Наразі немає подробиць про такі можливі вимоги. Скоріш за все, вони стосуватимуться отримання нових ліцензій та продовження вже існуючих. В такому випадку, щоб отримати/продовжити ліцензію, оператори будуть змушені переконувати регулюючі органи, що вони здатні забезпечувати автономне живлення для об’єктів зв’язку, що забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури.

🔺Це вимагатиме додаткових інвестицій в акумуляторні батареї, генератори, паливо тощо. Також буде необхідно підтримувати роботу таких систем, що вимагатиме наймати додаткових працівників. Всі ці заходи призведуть до збільшення витрат, що, ймовірно, викличе здороження вартості послуг операторів зв’язку.

Джерело - ITC

#нкек #блекаути #водафон #київстар #лайфселл
⚡️VEON оскаржує в українському суді арешт корпоративних прав «Київстару»

Нідерландський холдинг VEON, власник мобільного оператора «Київстар», 30 жовтня подав дві заяви до суду Києва, у яких оскаржує рішення Шевченківського районного суду столиці щодо арешту 47,85% акцій компанії.

Як повідомляється на сайті холдингу, VEON вважає, що арешт акцій є незаконним і порушує права компанії та її міжнародних інвесторів.

«Корпоративні права в “Київстар” належать виключно VEON, і їх повне або часткове вилучення прямо порушує права VEON та її міжнародних боргових і акціонерних інвесторів, – йдеться в заяві холдингу. – VEON звернувся з проханням скасувати заморожування своїх корпоративних прав в “Київстар”».

Veon наголосив, що підсанкційні особи, щодо яких застосовані санкції, «не володіють акціями VEON та “Київстар”» і не можуть здійснювати будь-які права щодо компаній.

Наголошується, що станом на 30 жовтня ані VEON, ані «Київстар» офіційно не отримали рішення суду про накладення арешту на корпоративні права в «Київстар».

Джерело - mediasat.info

#київстар #veon
📍Vodafone спростив доступ до мережі NB-IoT у Києві

Vodafone Україна оголосила про спрощення доступу до мережі Narrowband Internet of Things (NB-IoT) у Києві. Тепер для підключення пристроїв до мережі NB-IoT не потрібно подавати заявку, достатньо мати сумісне обладнання та активувати відповідний тариф.

Мережа NB-IoT від Vodafone забезпечує надійний зв'язок для інтернету речей і дає змогу підключати мільйони пристроїв та сенсорів. Особливістю є підтримка режиму Power Saving Mode, який мінімізує енергоспоживання пристроїв та дозволяє їм працювати до 10 років від батарейки.

Спрощений доступ дозволить клієнтам Vodafone швидше розгортати проекти Smart City, IoT у сферах логістики, сільського господарства, охорони здоров'я тощо.

«Ми раді запропонувати ще зручніший спосіб доступу до переваг NB-IoT. Це дозволить пришвидшити реалізацію IoT проектів у Києві та сприятиме digital-трансформації», – прокоментував Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна.

NB-IoT мережа Vodafone працює у Києві на частоті 1800 МГц і забезпечує високу якість покриття. Компанія планує масштабувати такий підхід на інші міста в майбутньому.

#vodafone #vf #водафон
❗️lifecell не планує купувати компанії, що розвивають технологію GPON

Український мобільний оператор lifecell не планує купувати компанії, що розвивають сучасну технологію GPON (гігабітної оптичної мережі), повідомив CEO lifecell Ісмет Язиджи.

"Насправді GPON не є новою технологією, вона існує вже щонайменше 15 років, ба більше. Ми також займались цим в Nortel в 2000-х (компанія, де Ісмет Ясиджи розпочинав кар’єру – ІФ-У). GPON добре підходить для фіксованого зв’язку, тоді як lifecell не є оператором фіксованого зв’язку. Так, час від часу ця тема порушується. Але ми ставимо на перше місце те, що ми мобільний оператор. Тому ні, ми не плануємо купувати компанії фіксованого зв’язку", - сказав Язиджи.

Джерело - Інтерфакс-Україна

#lifecell #gpon
📍НКЕК знижує розрахункові такси за послуги термінації національного трафіка

Cьогодні, 18 жовтня 2023 року НКЕК затверджено постанову «Про встановлення розрахункових такс за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку»

📌Постановою НКЕК передбачено, що розрахункові такси за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку на 2024-2025 роки становитимуть:

📍для мобільного голосового трафіку - 7,5 коп в 2024-2025;

📍для фіксованого голосового трафіку - 6,0 коп в 2024, та 5,5 коп в 2025.

#нкек #vodafone #kyivstar #lifecell #укртелеком
Тим часом lifecell запустив в київському метро VoLTE в межах чергового етапу впровадження технології — це, нагадаємо, якісніші дзвінки через мережу 4G LTE.

Вже понад 1 млн абонентів lifecell (із 8,6 млн абонентів) спробували переваги VoLTE — найактивніше користуються нею власники смартфонів Apple, Samsung та Xiaomi в Києві й області, а також Львові й Одесі.
⚡️Суд арештував активи ще одного оператора lifecell

Серед арештованих судом активів, що належали підсанкційним російським олігархам Михайлу Фрідману, Петру Авену та Андрію Косогову, окрім "Київстар", є ще один мобільний оператор – lifecell вартістю майже 13 млрд грн.

Крім того, суд наклав арешт на 100% ТОВ "Пейселл", яка належить мобільному оператору і через яку здійснюється поповнення абонентських рахунків lifecell. Також були арештовані корпоративні права ТОВ "Укртауер" (оператор вишок, систем внутрішнього покриття у бізнес-центрах, ТРЦ та готелях), який є дочірньою компанією турецького холдингу Turkcell.

#lifecell #life #лайфсел #фрідман #косогов #націоналізація
Зараз тисячі українців опинились у скрутній ситуації в Ізраїлі. Щоб вони могли залишатись на зв’язку та повідомити рідних про себе, ми надали їм 1 ГБ мобільного інтернету на 7 днів 🎁

Підключення відбувається автоматично, для цього не потрібно робити нічого. Кожен з них отримає SMS про підключення. Перевіряти наявність додаткових мегабайт на рахунку можна, набираючи *600*41#📞

Ми надаємо допомогу в рамках нашого 9-річного проєкту «Батьківщина на зв'язку», який реалізуємо разом з Міністерством закордонних справ України. Так, це саме через нього, ви отримуєте SMS з важливими контактами та адресою місцевих посольств/консульств України, коли вперше вмикаєте телефон після приземлення за кордоном. Бо для нас важливий кожен з вас 🇺🇦
📍Vodafone Україна та підрозділ цифрової трансформації Дніпровської міської ради «єДніпро» оголосили про співпрацю

Vodafone Україна та комунальне підприємство Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міської ради об’єднали зусилля, щоб створити умови для якісного цифрового розвитку міста Дніпро.

В рамках партнерства підписаний меморандум про співпрацю у сферах розвитку інформаційних ресурсів, зв’язку та впровадження цифрових технологій.

Це партнерство спрямовано на створення сприятливого середовища для цифрового росту міста Дніпро та покращення якості життя мешканців через доступ до передових технологій та інформаційних ресурсів.

Ключові аспекти співпраці включають:

📍Проведення просвітницьких заходів, спрямованих на обмін досвідом в галузі інформаційних технологій;

📍Розвиток програм популяризації цифрових технологій серед освітніх закладів;

📍Сприяння впровадженню інновацій в освітню, наукову та виробничу сфери;
Спільна участь у роботі міжнародних форумів та програм.

Першим кроком у співпраці вже стала програма підтримки працівників шкіл міста: співробітники навчальних закладів отримають 50% знижку на рік користування пакетами зв’язку від Vodafone Україна.

Також планується створення проєкту, спрямованого на розвиток ІТ-галузі через міські спеціалізовані освітні заклади. Пріоритетним напрямком роботи є впровадження високотехнологічних освітніх програм серед профільних математичних ліцеїв міста Дніпра, зокрема, залучення старшокласників та викладачів до курсу Big Data аналітики.

#vodafone #вф #водафон #дніпро
❗️"Київстар", "Хелсі" та інше: суд арештував корпоративні права Фрідмана, Авена та Косогова в Україні.

Усі вони причетні до фінансування війни проти України. Загальна вартість 20 компаній оцінюється в 17 мільярдів гривень

Взято у Лачена

#київстар #фрідман
⚡️Київстар почав будувати GPON мережу

Київстар активно впроваджує технологію GPON (Gigabit Passive Optical Network) як частину свого стратегічного розвитку та плану розширення мережевої інфраструктури. GPON є передовою технологією передачі даних, яка використовує оптичне волокно для забезпечення високошвидкісного Інтернет-з’єднання та доступу до різноманітних послуг.

Однією з основних переваг технології GPON є її висока енергоефективність та стійкість до впливу зовнішніх факторів. Основною ідеєю GPON є передача даних на великі відстані через оптичне волокно.

У ряді міст України Київстар вже розпочав процес розгортання та тестування GPON-мереж. Тестування дозволяє впевнитися в надійності та якості мережі перед її комерційним запуском.

Джерело - mediasat.info

#київстар #кс #kyivstar
📍Відновлення зруйнованої рашистами ОРТПЦ в місті Ізюм

Вже збудована тимчасова вежа висотою 74 метра

#ізюм #ортпц #звязок