Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 408
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | У Торецьку нікого не зупинили. Хто говорить зворотнє - вводить в оману...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
27 100 Охват/переглядів 2024-10-08 21:44 Повідомлення №6253
У Торецьку нікого не зупинили. Хто говорить зворотнє - вводить в оману.Ворог постійно лізе, активно використовує ДРГ.Боротьба точиться тупо у центрі міста за багатоповерхівки.Кожна з них - це важкі бої.ЛБЗ через це також чіткої нема, бо це нагадує сендвіч - в одному будинку можуть бути наші, в наступному, паралельному першому - ворог.І при цьому, на різних поверхах можуть бути і наші воїни, і ворог.У таких умовах зазвичай допомогають танки та авіація.Але в умовах високої насиченості ударних дронів та ПТРК, танки майже не використовуються.Тому у ворога залишається тільки перевага у повітрі. І то, КАБи у них по своїх дуже часто летять. Через що вони трохи (саме трохи, не повністю!) знизили інтенсивність їх застосування по Торецьку.Відповідно, у ворога залишається тільки піхота, якої у нього дофіга.Отак вони і потроху просуваються - піхотними мʼясними штурмами та хвилями. Несучи захмарні втрати, але звичайно, що їм на це чхати.Тому ворог у Торецьку не зупинений, та і в принципі, я не бачу поки можливостей для їх повної зупинки у місті.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦