Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 410
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | За 10 днів у дві хвилі (24.05 та 01.06) ворог випустив по Києву та інш...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
6 120 Охват/переглядів 2026-06-02 15:51 Повідомлення №11092
За 10 днів у дві хвилі (24.05 та 01.06) ворог випустив по Києву та іншим містам місячні запаси балістики та х-101.63 іскандери-м та 64 х-101.А ще була атака 14.05, де ворог застосував ще 18 "іскандерів" та 35 х-101.Тобто всього за 19 днів в основному по Києву ворог використав 81 іскандер-м та 99 х-101.І я ще не беру одиничні випадки застосування "іскандерів" між обстрілами по інших регіонах, це потрібно набагато довше рахувати.Але проміжні висновки можна зробити зараз.Темпи виробництва обидвох типів ракет - по 60-65 штук на місяць.В сьогоднішньому обстрілі ворог також застосовував ракети від ЗРК с-400, які летіли по наземних цілях в Київ одночасно з "іскандерами".Вони вже так робили, наприклад, в 2024 році, коли постраждав БЦ "Торонто" та на початку 2023. Цієї зими вони також так робили.Точність ракет с-400 по наземних цілях +/- трамвайна зупинка, але логіка їх використання - перевантаження ПРО та виснаження запасів перехоплювачів.А якщо врахувати ще й вісім (рекорд) "цирконів", які летіли одночасно з балістикою- то отримаємо картину, з якою неможливо впоратися.Навіть якщо є достатні запаси РАС-3.З березня ворог міг накопичити для вільного використання приблизно 140 "іскандерів" та 160-170 х-101.Враховуючи використання та нове виробництво, у них на цей момент може залишатися для застосування 65-70 "іскандерів" та 85-90 х-101.А є ще "НЗ", де є ще по 200 ракет кожного типу, і куди вони намагаються не залазити. Але взимку залазили, щоб погасити світ і тепло в Києві.Вважаю, що ворог виходить на чергове "плато" використання ракетного озброєння.Особливість ворожої кампанії "обстріли українського ВПК-2026" полягає в тому, що атакується переважно Київ, який за 19 днів атакували понад дві сотні ракет та близько тисячі дронів.Надалі сильно легше не буде, адже ворог ще зберігає достатню кількість ракет, щоб за графіку "1 обстріл на 10 днів" ще 1,5 місяці атакувати в поточному темпі.Але травень та червень кожного року, починаючи з 2022 були дуже активними на обстріли ракетами.В липні-початку серпня ця інтенсивність знижувалася та поновлювалася аж у вересні-жовтні.Наразі ворог активно користується нашою вразливістю до балістики та дуже обмеженою кількістю перехоплювачів РАС-3.На жаль, деякі наші партнери можуть собі дозволити перехоплювати 1 іранську ракету з лайна та палок вісьмома перехоплювачами (ми в рази менше використовуємо на 1 ракету), а іноді - навіть дрони. А ми сосемо лапу. А потім ті самі партнери дивуються, куди ж це поділася половина всіх світових запасів РАС-3.На жаль, це бʼє по нас безпосередньо та дуже сильно.Бо поповнення запасів буде в пріоритеті для країн Затоки, а не для нас.Розраховувати на партнерів у цьому питанні - вже марна справа. Потрібно прискорити всіма правдами та неправдами власну програму виробництва перехоплювачів.І добиватися ліцензії на виробництво РАС-3 в Україні.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦