Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 395
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Нам тут багато розповідають, як українська влада повинна була якось ін...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
7 870 Охват/переглядів 2026-03-28 17:08 Повідомлення №10421
Нам тут багато розповідають, як українська влада повинна була якось інакше побудувати відносини з Трампом. І це мабуть правда. Може і можна було зробити якось інакше, і звісно можна було зробити краще.Але який би був результат?Ну лулз про те, що ось Катар подарував літак за 400 лямів, а тепер ловить іранські ракети обличчям всі знають. При тому що Трамп за минулого строку казав, щоб Бібі йшов нафіг. Але сталося як сталося. Про що я загалом?Тут у Майямі був інвестиційний форум. На гроші Саудів. На цьому форумі Трамп сказав, що все він у Заливі зробив правильно і нехай Сауди не ниють. Трамп прямо каже, що принць Салман «didn't think he would be kissing my ass… and now he has to be nice to me».Тобто прямо звів керівника Саудівської Аравії, яка закопала у Трампа мільярди баксів, до рівня ескортниці у Дубаях. Не думав Салман, що доведеться цілувати Трампа у сраку. Не думав ,що буде війна. Але тепер Салману краще б було бути більш лагідним, передайте йому хтось. Бо Трамп не якийсь там звичайний слабкий президент США.Так прямо і сказав на форумі, який організований був на гроші Саудів.Звісно завжди можна було б зробити краще. Ось Сауди зробили.Але результат десь той самий. Тільки про українців не кажуть, що ми там когось у сраку повинні цілувати.Ну і про гарантії від США це також багато, що каже.