Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 395
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Ну всьо, "проукраїнський" сенатор Ліндсі Грем в своїх потужних заявах ...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
9 730 Охват/переглядів 2026-03-20 20:24 Повідомлення №10347
Ну всьо, "проукраїнський" сенатор Ліндсі Грем в своїх потужних заявах повністю забув за Україну.Зате постійно згадує за іранський режим.Навіть казав, що "іранський режим опинився у камері смертників, і їхній час добігає кінця".Але здається, що це якраз у США залишається доволі мало часу, щоб щось зробити, а іранський режим не сильно втратив у міцності.Руйнувати його зсередини - хибна стратегія, яка вже неодноразово провалювалася, а провести повноцінну сухопутну операцію США собі не можуть дозволити.іран - це не венесуела, в якій режим ніколи не був настільки міцний, як в ірані.А ще в ірані під 90 млн населення, і це буде війна на довгі роки.Але якщо Трамп таки ризикне - то отримає щось середнє між Вʼєтнамом та Афганістаном. Тобто проблема не буде вирішена від слова взагалі, зате внутрішня стабільність в США буде сильно підірвана.Тому Штати активно залишають собі простір для виходу з конфлікта.Щоб у разі чого сказати, що "це була війна Байдена та демократів, а ми досягли всіх цілей, ми закінчили 9 війн, іран більше не становить загрози для безпеки регіону".🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦