Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 395
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Як можна вивільнити близкьо 50-70 МВт потужностей тільки для Києва?В К...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
10 100 Охват/переглядів 2026-02-09 20:14 Повідомлення №9976
Як можна вивільнити близкьо 50-70 МВт потужностей тільки для Києва?В Києві не одна тисяча багатоквартирних будинків обладнані власними котельнями-індивідуальним опаленням.Що можуть зробити держава та місцеві органи влади?А потрібно тільки зобовʼязати в наказному порядку на рівні Кабміну всі такі будинки подавати гарячу воду централізовано від власної котельні.Бо 1000 квартир, в яких не працюють бойлери - це вивільнення 1,5-2 МВт електроенергії.А коли цих квартир багато тисяч - буде дуже суттєвий ефект.За дуже грубими підрахунками, за рахунок цього рішення можна вивільнити близько 50-70 МВт. Тільки по Києву.Так, це всього близько 3% (дуже грубо) від всього споживання Києва, але ми зараз всі маємо боротимся за кожен вільний мегаватт.А є ще Харків, Дніпро та багато інших міст, в яких аналогічно є багатоквартирні будинки з котельнею на даху.В масштабах всієї країни це буде величезний ефект - можна вивільнити 300-400 МВт. А це потужність середньої ТЕС.Які є вузькі місця?Котельня без світла не працює.Тому потрібно робити нові державні програми по пільговій закупівлі великих газових генераторів.Сприяти цьому на всіх рівнях. Допомагати з підключенням газової та електричної частини. Не тількои документально, а й спеціалістами.Зараз навіть 300 МВт в рамках країни - це споживання однієї невеликої області.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦