Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 395
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Не люблю підсумки року та прогнози. Бо їх забагато в інфопросторі.Але ...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
10 100 Охват/переглядів 2025-12-31 20:54 Повідомлення №9652
Не люблю підсумки року та прогнози. Бо їх забагато в інфопросторі.Але ви мене просили - я роблю)Дуже тезисно скажу свою субʼєктивну думку.Головне - ми всі вистояли в 2025.СБУ провела одну з найкращих операцій в тилу ворога в історії - "Павутина".Наші воїни зрізали добропільський виступ.Бої за Покровськ-Мирноград тривають.Світла в цілому по країні є більше, ніж 6-8 годин на добу (Одеса та область, тримайтеся, знаю, як у вас погано💔).Щодо прогнозів:- У 2026 війна не закінчиться. Ворог продовжить наступати, ми - відбиватися. Інші можливості у нас теж будуть, напевне. Питання - як правильно їх створити та ними скористатися. Відповіді у мене немає.- перемовини заради втіхи трампівського его продовжаться. Ближче до кінця осені (після виборів до Конгресу: 100% Палати представників, 1/3 Сенату - ситуація для нас може стати трохи адекватнішою, бо Трамп може втратити парламент.- ворог продовжить нищити енергетику.Але вже 1/3 зими пройдено, енергосистема в цілому контрольована та може працювати, хоча і тримається на чесному слові, винахідливості та героїзмі наших енергетиків.- у війську будуть зміни у керівному складі, що призведуть до подальших змін у всьому війську.- масштабування нашого ВПК продовжаться і до кінця 2026 очікую виробництва крилатих та балістичних ракет у товарних партіях.клинці, міллєрово, ліскі, навля, шаталово, орел, Джанкой, Гвардійське та інші майданчики пуску вибухового лайна мають бути знищені.2026 не стане ані останнім, ані, напевне, передостаннім роком війни.Велика війна триває, і ми, напевне, тільки перетнули її екватор та трошки просунулися за нього.Якою буде фінальна точка - Антарктида або комфортні субтропіки - покаже час.Багато чого залежить від кожного з нас.З наступаючим новим роком і Слава Україні!🫡🇺🇦🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦