Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 364
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Читав на днях зведення ГШ щодо виходу з Сіверська."Сили Оборони виснаж...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
16 100 Охват/переглядів 2025-12-25 22:36 Повідомлення №9589
Читав на днях зведення ГШ щодо виходу з Сіверська."Сили Оборони виснажили противника"Ні, не виснажили. Це наші бригади, які там стояли - були виснажені.Довгими місяцями їхнє поповнення майже не відбувалося, а новобранці йшли штурмовим військам.Ворог захопив Сіверськ за 10 днів. Ось це і є результат недолугої політики пріоритетного комплектування військ імені Манька.Зараз ворог в такому ж швидкому темпі рухається до висот західніше Сіверська (Закітне-Крива Лука).Якщо вони будуть втрачені - то вже Лиман фактично опиниться в ізоляції. Бо наразі він тримається на тонкій смужці між Новоселівкою та Святогірськом з одного боку і на Кривій Луці-Закітному з іншого.Це все майже оголить наш лівий фланг Словʼянсько-Краматорської агломерації.Ну і плюс, ворог вже отримав можливість рухатися вдзовж правого берега Сіверського Дінця.Так і до околиць Славіка дійти можна.Сіверськ тримався з 2022 року. Навіть тоді, навесні-влітку 2022, коли ворог зайшов занадто далеко та вже навіть планував штурм Барвінкового, Сіверськ вдалося втримати.А тепер Сіверськ було втрачено дуже швидко.Чи стане це нарешті останнім приводом для проведення суттєвих кадрових змін у війську?***А тепер не про негатив.Хочу особливо відмітити 90 ОАеМБ 81 ОАеМБр, 81 ОАеМБр в цілому, 4 ОБрОП НГУ, 54 ОМБр та багато-багато інших підрозділів Сил Оборони, які стіною стояли на тому напрямку в найскладніших умовах🫡Без передишки та ротацій, без нормального поповнення та останніми місяцями - без нормальної логістики🫡На цей напрямок від нас з вами пішло кілька автівок та безліч "Цукорків" (під сотню, напевне). Без цього хлопцям було б важче.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦