Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 364
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | путін прямо каже, що буде продовжувати війнуТипу для конось це був сек...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
13 000 Охват/переглядів 2025-12-17 15:59 Повідомлення №9517
путін прямо каже, що буде продовжувати війнуТипу для конось це був секрет, і всі були впевнені, що він дійсно піде на "договірнячок"?Йому це не потрібно.Йому потрібна вся Україна.Ось в чому "прикол".І цей "прикол" або не хоче розуміти, або свідомо ігнорує Трамп та Ко.Такі війни "договірнячками" не завершуються.Корейський сценарій аийшов тільки тому, що там США безпосередньо брали участь у боях. І не тільки США.Від того, там і вдалося забезпечити заморозку. Бо США, Британія, Нідерланди, Франція, Бельгія та інші брали участь в бойових діях.У нас нічого подібного немає, США взагалі нас кинули майже у всіх сенсах.А Європа на закаті четвертого року повномасштабки почала реально замислюватися над потенційним нападом з боку рф.Фінський сценарій також не підходить. Бо тоді совок був агресором у 2-й світовій війні та мав плани поділити Європу з Німеччиною.Сили та спроможності між совком та фінами були максимально нерівними (чого зараз немає, недивлячись на наші проблеми).А Європа була переважно зайнята гітлером.Зараз вже ми спільно з Європою зайняті новим гітлером сучасності. Ось в чому різниця. Тому не існує майже жодної підходящої аналогії під потенційне завершення нашої війни.Хіба що Перша світова війна є частковим орієнтиром.Нагадаю, що тоді агресор реально вичерпав можливості, а союзники не могли не також продовжути бойові дії.І то, Німеччину тоді спільно покарали на дипломатичних полях, а врегулювання зайняло 4 роки.Розумієте різницю між тими подіями та "договірнячками" імені Трампа, який всіма силами хоче зробити переможця саме з агресора, не маючи для цього жодного підґрунтя.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦