Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 364
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Слідкуємо за подіями:- спочатку в ЗМІ просочується конфіденційна розмо...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
12 300 Охват/переглядів 2025-12-05 21:14 Повідомлення №9405
Слідкуємо за подіями:- спочатку в ЗМІ просочується конфіденційна розмова європейських лідерів з Зеленським ("США вас надурять, не вірте їм")- Мерц та Єврокомісія почали тиск на Бельгію щодо використання заморожених активів рф на потреби України- США тиснуть на Бельгію та інші країни-члени ЄС, щоб ті не дозволили передати Україні заморожені активи- США публікують нову "Стратегію національної безпеки", яка являє собою все те, що наговорив Венс ще у лютому в МюнхеніЄС та США все більше дистанціюються одне від одного.США вмивають руки, вважають рф партнером, а з Китаєм не мають бажання боротися, сконцентрувавшись переважно на західній півкулі.На наших очах США цілеспрямовано робить стратегічні помилки, вирішувати які будуть наступні президенти після Трампа не один десяток років.Трамп видимо вирішив створити нову вісь - Вашингтон-Пекін-москва-пхеньян, де Європа - це головна загроза, війна - це мир, правда - це брехня, а свобода - це рабство.Повний сором для США. Повніший.Те, що напрацьовувалося десятками років, тепер остаточно помирає та закріплюється в документах нової "Стратегії".Це не ізоляціонізм.Це пособництво агресорам. А невдовзі США й самі можуть стати агресором.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦