Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 395
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Нарешті ліквідували ОСУВ "Дніпро"Але вилізла нова проблема - тепер руч...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
12 500 Охват/переглядів 2025-10-07 21:12 Повідомлення №8868
Нарешті ліквідували ОСУВ "Дніпро"Але вилізла нова проблема - тепер ручним управлінням великих ділянок фронтів займається відопвідне ОК (Оперативне команлування)Хоча задача ОК - більш організаційна та підтримуюча.А є ще, наприклад, ОК "Захід", де дупля не відбивають ні в чому. І тепер вони лізуть в управління фронтом.Ну бляха, не можуть у нас один раз та нормально надати всі повноваження корпусам, та не втручатися в їхню роботу.Звісно, там будуть теж "приколи". Як з 20-м АК.В тому корпусі досі "пороблено", і коли це закінчиться, а корпус нагадуватиме корпус (а не збірну солянку розрізнених підрозділів) - нікому невідомо.Але блін, скільки вже можна того ручного управління? Окрім додаткових необовʼязкових втрат, це більше ні до чого не призводить.Зараз виходить так, що ліквідовали ОТУ та завершують ліквідацію ОСУВ, але повертаються до нових-старих структур рівня ОК, роблячи з них занадто тісний організм у плані кількості командуючих різних ланок.Штаби заради штабів не закінчаться ніколи?🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦