Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 395
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Ось не розумію.На Сумщині збивається достатньо багато повітряних цілей...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
21 900 Охват/переглядів 2025-10-01 21:04 Повідомлення №8824
Ось не розумію.На Сумщині збивається достатньо багато повітряних цілей під час повітряних ударів.Це при тому, що на території області ведуться бойові дії, і там неможливо розмістити більш-менш серйозне обладнання.Чернігівщина - прохідний двір. На території області час від часу діють ворожі ДРГ. Свого часу навіть "сєнєж" заходив.Але при цьому, є можливість розгорнути людську ешелоновану систему ППО. Це було свого часу, і закінчилося вже давно.Відповідальність окрім ПвК "Центр" ПС ЗСУ, очевидно несуть ще ОК "Північ" та Чернігівська ОВА.Ось і розберіться, на якому рівні йде байдужість та просідання.Чернігів, Ніжин, Десна, Гончарівське, Славутич (анклав Київської області на території Чернігівської).Це важливі населені пункти в усіх сенсах. І вони зараз де-факто беззахисні від повітряних атак.Я мовчу про те, що ворог все це чудово знає та користується цим.Під час атак на Київ або транзитом через передмістя - багато шахедів залітають через Новгород-Сіверський, Семенівку та Сновськ.І з цим ніхто нічого не робить.Виходи балістики на Київ з району Клинців (брянська вонюча республіка) - постійне явище. А там всього 45 км від кордону, 65 км від Семенівки.Розміщення ОТРК на такій відстані від ЛБЗ - подарунок для тих, кого атакують. Але Чернігівщини це, видимо, не стосується...Тут висновки потрібно робити на всіх рівнях - ОВА, ПвК "Центр" ПС ЗСУ, ГШ ЗСУ, ОК "Північ".Генерал Кривоножко до того, як стати командувачем ПС ЗСУ (в т.ч. коли був тво командувача), очолював саме ПвК "Центр".Тепер в його "рідній гавані", яку він очолював 9 років (небачений термін для такого рівня!) - повний бардак.Ще в піхоту з ПС або сухопутних військ (сухопутні підрозділи, які перехоплюванням повітряних цілей займаються + МВГ) попереводіть. Так точно переможемо 100% (ні).🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦