Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 395
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Ну що ж, Купʼянськ.Після прориву через трубу на Радьківку та захопленн...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
14 000 Охват/переглядів 2025-09-17 21:14 Повідомлення №8713
Ну що ж, Купʼянськ.Після прориву через трубу на Радьківку та захоплення лісу поруч з селом, ворог отримав можливість накопичуватися у великій кількості.В трубі ворог пройшов більше 10 км. Точки входу-виходу, в теорії, можна контролювати, але це доволі важко.Саме через дальність від входу до виходу, це принципово відрізняється від Авдіївки чи Суджі.До речі, те, що зараз почали ставити колючий дріт прямо в трубах - це, я б сказав, спірне рішення.Бо кращої перепони, аніж підірвана труба з виставленими бетоними загородженнями, які мають бути замінованими, поки не існує.Зараз ворог достатньо накопичився як у Радьківці, так і у лісі між нею та Купʼянськом.Тепер почалися бої за сам Купʼянськ. Деінде ворог встиг закріпитися, тому вже, мабуть, не доводиться говорити за зачистку міста з нашого боку.Вже я б підіймав розмову за безпеку та доцільність перебування нашого гарнізону на лівому березі Осколу.Там можна було б тільки у Ківшарівці стримувати ворога довгими місяцями. Але зараз ситуація змінилася, на жаль.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦