Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 395
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Оперативно-тактична ситуація на покровському напрямку потроху наближає...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
32 200 Охват/переглядів 2025-08-11 21:14 Повідомлення №8413
Оперативно-тактична ситуація на покровському напрямку потроху наближається до того, що Покровськ та Мирноград вже не можна буде врятувати.Поки що ситуація такою ще досі не є. Ще не настав той критичний момент. Але на жаль, все йде до того, на даний момент часу.Агломерацію навіть врятувати ще можна.Але і не лобовими штурмами це робиться, спроби яких з нашого боку вже мали місце! Ворог до того адаптувався вже давно.Передаю величезний "привіт" тим, хто сточує найкращі підрозділи в безглуздих лобових атаках.Плюс існує хаос в управлінні у звʼязку з передачею зон відповідальності на напрямку від ОТУ до корпусів.Бо дехто не може домовитися щодо закріплення за корпусами приданих підрозділів, не може домовитися за конкретні межі зон відповіальності та за ще багато бюрократичних моментів.І часто придані підрозділи виконують завдання від командування двох корпусів.А ворог бʼє вже у стики корпусів, і обидва корпуси кидаються "гасити пожежу" одночасно. А ресурси не резинові, і окупант охоче цим користується.Ось це і відбулося на покровсько-добропільському напрямку.Окупант вдарив у стик корпусів. І тепер ми маємо ось такі "результати". Поки всі були зайняті ліквідацією "ДРГ" в Покровську (в тому числі й військове командування), проблеми оперативно-тактичного характеру вилазять північно-східніше міста.Чому ДРГ взяв у дужки? Бо то були (і зараз є) не ДРГ, а малі піхотні групи ворога, які під чіткий супровід їхніх дронів успішно інфільтрувалися в глибину наших порядків.А коли тих малих груп - кілька десятків, вони можуть й 10-15 км проповзти таким самим чином.Пропустити їх - це одна справа, а вибити звідти - це кров, піт, життя та здоровʼя наших бійців. І виснаження резервів.Тому навіть якщо той прорив на стику корпусів в бік Добропілля та Дружківки буде локалізовано та вдасться хоч трохи посунути окупантів - знайте, що за цим стоять наші втрати.Ось такі справи.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦