Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV
Додано 14 лип 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Кількість підписників: 32 395
Фото: 1,430
Відео: 204
Посилання: 5,370
Опис:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Джерело

MYROSHNYKOV | Позавчора писав про те, що без проведення сухопутної операції, проблем...

Логотип телеграм спільноти - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
16 100 Охват/переглядів 2025-06-19 15:43 Повідомлення №8026
Позавчора писав про те, що без проведення сухопутної операції, проблема ірану не буде вирішена.Хтось каже про те, що ставка на повалення режиму.Але я в це не вірю.І з Сирією я б ситуацію не порівнював.По-перше, в ірані не існує серйозного збройного опору в десятки тисяч штиків, як це було в Сирії.По-друге, протести в ірані виникають з періодичністю раз на 1-2-3 роки. Жорсткі. Масові. З пораненими та загиблими. Але нічим в підсумку не закінчуються.По-третє, державний каральний апарат ірану, який формувався чотири з половиною десятки років - все ще дуже сильний.Тому ставка на повалення режиму зсередини навряд можлива.Ззовні - так. Але не зсередини.Зовнішнє повалення режиму- це проведення операції по ліквідації керівництва держави та ключових чиновників та посадовців не тільки в армії, а ще й у КВІР. І встановлення тимчасового керівництва з лояльних Штатам.Чи підуть Штати на такий ризик (у встановленні своєї маріонетки) - гарне питання, на яке відповіді поки що немає.Бо банально за 45 років з моменту приходу аятол, невідомо, чи там взагалі знайдуться лояльні Штатам чиновники, які можуть сформувати тимчасовий уряд.Тому базовим сценарієм для вирішення іранського питання поки я б залишив саме сухопутну операцію.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦