Джерело
Портал "Моя Оболонь" | Випадок, який міг стати фатальним - жінка впала в яму з водою після пр...
683 Охват/переглядів
2026-04-24 18:01
Повідомлення №8056
Випадок, який міг стати фатальним - жінка впала в яму з водою після прориву труби на Оболоні.На отриманому нами відео, яке було знято камерою спостереження будинку на проспекті Володимира Івасюка, 16-Г, зафіксований момент падіння в яму з водою жінки, яка проходила поряд. Як видно, вона йшла надто близько до краю не огородженого місця прориву трубопроводу і під її ногами провалився грунт. За нашою інформацією в ямі була не гаряча вода, тому жінка, яку витягли очевидці та співробітники КП "Київтеплоенерго" (які належним чином не відгородили місце аварії) не отримала серйозних травм.Додамо, що цей випадок міг потенційно завершитися трагічно, якби в ямі був окроп. Нажаль, такий випадок стався 3 січня, коли 16-річна дівчина впала в яму з окропом на проспекті Валерія Лобановського. Незважаючи на медичну евакуацію до Німеччини, вона померла 21 березня через 73% відсотки опіків.UPD. У поліції Києва повідомили про відкриття провадження щодо падіння в неогороджену яму 18-річної дівчини, яка отримала травму ноги.